Ceník kurzů – Spiritual Response Therapy (SRT) a hlubinné abreaktivní psychoterapie

Ceník kurzů – Spiritual Response Therapy (SRT) a hlubinné abreaktivní psychoterapie

logo-hlubinna-terapie

Na této stránce najdete ceník kurzů a také formulář – příhlášku na kurz SRT nebo hlubinné terapie.

Co je obsahem základního kurzu SRT, se dozvíte například z mého článku Co vás naučím na základním kurzu SRT.

Co je obsahem pokročilého kurzu SRT, se dozvíte později.

Za života Roberta Detzlera, autora metody SRT, jsem byl jím osobně ustanoven jako první certifikovaný učitel SRT pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

Jsem certifikovaným učitelem metody Spiritual Response Therapy. Certifikát najdete na konci stránky.

Doporučení: Kurzy žádejte pouze u certifikovaného učitele. Zvažte, zda je vhodné učit se u někoho, kdo není certifikován, nebo je dokonce na černé listině, protože porušuje autorská práva Roberta Detzlera a podmínky asociace Spiritual Response Association.

Pouze kurzy certifikovaného učitele jsou uznávány, pokud byste v budoucnu měli zájem stát se certifikovaným terapeutem nebo učitelem.

Jako certifikovaný učitel jsem oprávněn užívat logo SRA.

Spiritual Response Therapy - logo - certifikovaný učitel

Ceník kurzů

KurzPopisCena
Spiritual Response Therapy (SRT) - základní kurz. Doba trvání 3 dny.Jsem certifikovaným učitelem SRT, na kurzu vás naučím správnému napojení na Vyšší Já a práci s metodou SRT. Rád přijedu i k Vám, pokud si vytvoříte skupinu zájemců v místě svého bydliště.4.990.- Kč
Spiritual Response Therapy (SRT) - pokročilý kurz. Doba trvání 3 dny.Rozšíření dovedností SRT pro absolventy základního kurzu SRT.4.990.- Kč
Spiritual Response Therapy (SRT) - cena pro organizátory.Toto je pro ty, kdo chtějí zorganizovat kurz ve svém městě a pro svou skupinu.Sleva za organizaci kurzu - v případě, že zorganizujete vlastní skupinu, můžete mít kurz i zdarma. Vyžádejte si podmínky.
Spiritual Response Therapy (SRT) - sleva pro ZTP.Toto je sleva pro držitele průkazu ZTP.3.490.- Kč (tj. sleva 30 %)
Spiritual Response Therapy (SRT) - opakování kurzu - cena pro studenty mých kurzů.Toto je pro studenty, kteří opakují kurz, absolvovaný u mě.1.990,- Kč (tj. sleva 60 %)
Spiritual Response Therapy (SRT) - opakování kurzu - cena pro studenty jiných CERTIFIKOVANÝCH učitelů.Toto je pro studenty, kteří opakují kurz, absolvovaný u jiného CERTIFIKOVANÉHO učitele SRT.2.990.- Kč (tj. sleva 40 %)
SRT K - jednodenní konzultace pro absolventy kurzů SRTPro všechny absolventy kurzů SRT, kteří si chtějí prohloubit své dovednosti. Platí i pro studenty jiných učitelů1.290.- Kč
Mentoring pro absolventy kurzů SRT, kteří nechtějí opakovat kurz.Pro toho, kdo si přeje individuální přístup. Mentoring může probíhat osobně nebo přes skype.Smluvní cena.

Přihláška na kurz

Kurzy, které již proběhly, jsou ze seznamu odstraněny. Na kurzy, u kterých není ještě určeno datum, se můžete hlásit již nyní, budu s vámi počítat a po stanovení data vás budu informovat.

Nevyžaduji žádnou rezervační zálohu ani nestrhávám storno poplatky. Kurz se obvykle hradí hotově v den zahájení.

Informace pro zájemce o kurz SRT

Kurzy SRT trvají tři dny a obvykle se konají od pátku do neděle, pracujeme od 9 do 17 hodin každý den. Termín lze ale upravit, pokud se sejde skupina s jiným přáním…

Co s sebou

Doporučuji pohodlné oblečení a přezutí, abyste se na kurzu cítili co nejlépe. Přineste si nějaké desky nebo menší šanon A4 s kapsičkami na tabulky a texty, bude třeba odhadem nejméně 50 kapsiček. Materiály, které dostanete, nejsou vázány, abyste si je mohli uspořádat podle vlastní potřeby.

Máte-li své kyvadlo, vezměte si je také. Kyvadla pro ty, kdo žádné nemají, budou na kurzu k dispozici. Podařilo se mi získat je za cenu 200 Kč.

Poznámkové potřeby, budete si určitě psát hodně poznatků z praktických ukázek a z vlastních čištění.

Co na kurzu dostanete

Tištěné materiály, postupy SRT a podobně. Sadu tabulek pro SRT. Celou řadu praktických ukázek. Různá čištění dle vašich konkrétních potřeb. Napojení na Vyšší Já. Čas na vlastní nácvik čištění. Certifikát o absolvování kurzu.

POZOR! Neexistuje žádná učebnice SRT, ani knihy Roberta Detzlera tak nebyly nikdy koncipovány. Proto bude dobré si psát poznámky a mít během kurzu „oči na stopkách“. Knihy Roberta Detzlera jsou aktuálně vyprodány, takže hlavní bude dávat na kurzu pozor a využit ty tři dny pro maximální užitek ze všeho, co uvidíte…

Cíl kurzu

Naučit vás metodu SRT tak, abyste si mohli ihned sami čistit své bloky a témata, pracovat na členech rodiny atp. Připravit vás na pokračování a umožnit vám v budoucnu stát se certifikovaným terapeutem SRT, budete-li o to mít zájem. Poté budete mít možnost usilovat také o to, abyste se stali certifikovaným učitelem SRT.

Náplň kurzu

Zvládnutí základů technik SRT. Napojení na Vyšší Já, postup kontroly napojení. Odblokování překážek, bránících v práci s VJ. Hodně praktického procvičování a čištění. A asi tuna dalších věcí, které by se sem nevešly napsat…

Jsem certifikovaný učitel SRT

Pavel Kaiser- certifikovaný učitel SRT

Dovoluji si upozornit, že moje kapacita na terapie je omezena. Rád Vás naučím pomáhat si sami - vyberte si z nabídky kurzů systému SRT.