Ceník a objednávka kurzů Spiritual Response Therapy (SRT)

Ceník a objednávka kurzů Spiritual Response Therapy (SRT)

logo-hlubinna-terapie

Na této stránce najdete ceník kurzů a také formulář – příhlášku na kurz SRT.

Co je obsahem základního kurzu SRT, se dozvíte například z mého článku Co vás naučím na základním kurzu SRT. Co je obsahem pokročilého kurzu SRT, se dozvíte později, až nahlédnete do tajů systému SRT.

 

Jsem prvním učitelem SRT v ČR a v SR

Za života Roberta Detzlera, autora metody SRT, jsem byl jím osobně ustanoven jako první certifikovaný učitel SRT pro Českou republiku a Slovenskou republiku. Můj certifikát najdete na konci stránky. Certifikace se obnovuje každé dva roky a vyžaduje splnění celé řady podmínek a spoustu práce, kterou dělám zdarma.

Jelikož na internetu můžete najít nepravdivá tvrzení o prvenství jisté učitelky, rád Vám pravdivost toho, co zde píšu, dokážu. Jsem rád, že jsem byl první učitel, který systém SRT šířil a zaváděl v dobách, kdy u nás o SRT v podstatě nikdo neměl ani tušení.

 

Na volbě učitele SRT opravdu záleží

Při práci s SRT zacházíme s negativními energiemi, cizími entitami atd. Pokud někdo není správně napojen na Vyšší Já a neví přesně, co dělá, může to být za určitých okolností nebezpečné. Za jistých okolností totiž člověk může nevědomě přebírat negace nebo entity z druhých lidí, a to v dobré víře, že jim “pomáhá”. Správně prováděné SRT není NIKDY nebezpečné, nezvládnutá práce s Vyšším Já však bezpečná určitě není.

Moje doporučení: Kurzy absolvujte pouze u certifikovaného, ale HLAVNĚ zkušeného a poctivého učitele. Certifikát sám o sobě není v podstatě zárukou ničeho.

Zvažte, zda je vhodné učit se u někoho, kdo není certifikován, nebo je dokonce na černé listině, protože porušuje autorská práva Roberta Detzlera a jeho dědiců (a podmínky asociace Spiritual Response Association).

 

Varování před kopiemi a odvozeninami SRT

Také varuji nezkušené před metodami, které vznikly kopírováním, ale bohužel také výrazným zkreslením učení Roberta Detzlera. Moje zkušenost ukazuje, že lidé po těchto kurzech v podstatě ani nevědí, jak se napojit na své Vyšší Já. Žijí pak v omylu a domnívají se, že pracují s VJ, ve skutečnosti ale – v krajním případě – ohrožují svou bezpečnost tím, že na sebe přetahují negace z druhých lidí.

Píšu to s plným vědomím toho, co zde tvrdím. Pracuji s SRT od roku 2 000 a všelicos jsem už viděl, slyšel a zažil. Sám jsem také udělal řadu chyb, ze kterých jsem se musel poučit. A pracoval jsem s celou řadou lidí, kteří si mysleli, že pracují s Vyšším Já.

Jde mi také v neposlední řadě o to, co si vždy přál Robert Detzler, který říkal: “Zachovejte metodu čistou”.

Na volbě učitele SRT opravdu záleží.

 

Možnost stát se certifikovaným terapeutem nebo učitelem

Pouze kurzy certifikovaného učitele jsou uznávány, pokud byste v budoucnu měli zájem stát se certifikovaným terapeutem nebo učitelem pod asociací SRA.

 

Logo Spiritual Response Association, USA

Jako certifikovaný učitel jsem oprávněn užívat logo SRA.

Spiritual Response Therapy - logo - certifikovaný učitel

Ceník kurzů

KurzPopisCena
Spiritual Response Therapy (SRT) - základní kurz. Doba trvání 3 dny.Jsem certifikovaným učitelem SRT, na kurzu vás naučím správnému napojení na Vyšší Já a práci s metodou SRT. Rád přijedu i k Vám, pokud si vytvoříte skupinu zájemců v místě svého bydliště.4.990.- Kč
Spiritual Response Therapy (SRT) - pokročilý kurz. Doba trvání 3 dny.Rozšíření dovedností SRT pro absolventy základního kurzu SRT.4.990.- Kč
Spiritual Response Therapy (SRT) - cena pro organizátory.Toto je pro ty, kdo chtějí zorganizovat kurz ve svém městě a pro svou skupinu.Sleva za organizaci kurzu - v případě, že zorganizujete vlastní skupinu, můžete mít kurz i zdarma. Vyžádejte si podmínky.
Spiritual Response Therapy (SRT) - sleva pro ZTP.Toto je sleva pro držitele průkazu ZTP.3.490.- Kč (tj. sleva 30 %)
Spiritual Response Therapy (SRT) - opakování kurzu - cena pro studenty mých kurzů.Toto je pro studenty, kteří opakují kurz, absolvovaný u mě.1.990,- Kč (tj. sleva 60 %)
Spiritual Response Therapy (SRT) - opakování kurzu - cena pro studenty jiných CERTIFIKOVANÝCH učitelů.Toto je pro studenty, kteří opakují kurz, absolvovaný u jiného CERTIFIKOVANÉHO učitele SRT.2.990.- Kč (tj. sleva 40 %)
SRT K - jednodenní konzultace pro absolventy kurzů SRTPro všechny absolventy kurzů SRT, kteří si chtějí prohloubit své dovednosti. Platí i pro studenty jiných učitelů1.290.- Kč
Mentoring pro absolventy kurzů SRT, kteří nechtějí opakovat kurz.Pro toho, kdo si přeje individuální přístup. Mentoring může probíhat osobně nebo přes skype.800 Kč/hod

Přihláška na kurz

Kurzy, které již proběhly, jsou ze seznamu odstraněny. Na kurzy, u kterých není ještě určeno datum, se můžete hlásit již nyní, budu s vámi počítat a po stanovení data vás budu informovat.

Nevyžaduji žádnou rezervační zálohu ani nestrhávám storno poplatky. Kurz se obvykle hradí hotově v den zahájení.

 

Informace pro zájemce o kurz SRT

Podrobné informace ohledně místa konání kurzů rozesílám všem přihlášeným vždy dva týdny před kurzem.

 

Orientační informace pro zájemce o kurzy

Kurzy SRT trvají tři dny a obvykle se konají od pátku do neděle, pracujeme od 9 do 17 hodin každý den. Termín lze ale upravit, pokud se sejde skupina s jiným přáním…

Co s sebou

Doporučuji pohodlné oblečení a přezutí, abyste se na kurzu cítili co nejlépe. Přineste si nějaké desky nebo menší šanon A4 s kapsičkami na tabulky a texty, bude třeba odhadem nejméně 50 kapsiček. Materiály, které dostanete, nejsou vázány, abyste si je mohli uspořádat podle vlastní potřeby.

Máte-li své kyvadlo, vezměte si je také. Kyvadla pro ty, kdo žádné nemají, budou na kurzu k dispozici v široké škále modelů.

Poznámkové potřeby, budete si určitě psát hodně poznatků z praktických ukázek a z vlastních čištění.

Co na kurzu dostanete

Tištěné materiály, postupy SRT a podobně. Sadu tabulek pro SRT. Celou řadu praktických ukázek. Různá čištění dle vašich konkrétních potřeb. Napojení na Vyšší Já. Čas na vlastní nácvik čištění. Certifikát o absolvování certifikovaného kurzu.

POZOR! Neexistuje žádná učebnice SRT, ani knihy Roberta Detzlera tak nebyly nikdy koncipovány. Proto bude dobré si psát poznámky a mít během kurzu „oči na stopkách“. Je dobré skutečně dávat na kurzu pozor a využit ty tři dny pro maximální užitek ze všeho, co uvidíte…

Cíl kurzu

Naučit vás metodu SRT tak, abyste si mohli ihned sami čistit své bloky a témata, pracovat na členech rodiny atp. Připravit vás na pokračování a umožnit vám v budoucnu stát se certifikovaným terapeutem SRT, budete-li o to mít zájem. Poté budete mít možnost usilovat také o to, abyste se stali certifikovaným učitelem SRT.

Náplň kurzu

Zvládnutí základů technik SRT. Napojení na Vyšší Já, postup kontroly napojení. Odblokování překážek, bránících v práci s VJ. Hodně praktického procvičování a čištění. A asi tuna dalších věcí, které by se sem nevešly napsat…

Ohlasy účastníků mých kurzů najdete i na stránkách o tom, co nám napsali klienti.

 

Certifikát učitele SRT

Aktuálně platný certifikát Vám rád předložím na kurzu při osobním setkání.

Pavel Kaiser- certifikovaný učitel SRT

Dovoluji si upozornit, že moje kapacita na terapie je omezena. Rád Vás naučím pomáhat si sami - vyberte si z nabídky kurzů systému SRT.