Certifikované kurzy SRT (Spiritual Response Therapy) 1. a 2. stupně

Certifikované kurzy SRT (Spiritual Response Therapy) 1. a 2. stupně

logo-hlubinna-terapie

Kurzy SRT vedu velmi prakticky, dbám na správné napojení všech účastníků na Vysoké Já a mou snahou je, aby se každý naučil opravdu maximum.

Co nabízejí základní kurzy SRT, se dozvíte například z mého článku Co vás naučím na základním kurzu SRT. Co je obsahem pokročilého kurzu SRT, se dozvíte později.

V následujících dvou videích k tomu říkám více.

 


Oznámení o zrušení kurzů SRT

Dovoluji si tímto oznámit, že jsem se rozhodl všechny dosud plánované kurzy zrušit.

Absolventi a absolventky kurzů mohou i nadále využívat mentoring prostřednictvím skypu. Objednat si je můžete formulářem pro objednání terapie nebo mailem.


Přihláška na certifikované kurzy SRT

 

Úvodní slovo – kurzy SRT I. stupně

 

Úvodní slovo – kurzy SRT II. stupně

 

Ceník – certifikované kurzy SRT

KurzPopisZvýhodněná cena PŘI PLATBĚ PŘEDEMCena PŘI PLATBĚ HOTOVĚ NA MÍSTĚ
Kurz SRT - Spiritual Response Therapy - I. stupeň - doba trvání 3 dnyNa kurzu SRT I vás naučím správnému napojení na Vyšší Já a postup práce se systémem SRT. Součástí kurzu SRT je také řada praktických čištění a ukázek kompletních postupů.5.900.- Kč6.500.- Kč
Kurz SRT - Spiritual Response Therapy - II. stupeň - doba trvání 3 dnyRozšíření dovedností SRT pro absolventy základního kurzu SRT.5.900.- Kč6.500.- Kč
Konzultační den pro absolventy kurzů SRTSetkání absolventů kurzu SRT, kde je možnost dotazů, opakování učiva, ukázek praktického čištění...1.290.- Kč1.290.- Kč
Mentoring pro absolventy kurzů SRTIndividuální práce s absolventem kurzu SRT, který si přeje osobní přístup, tzv. "jeden na jednoho" - obvykle přes skype.800.- Kč/hod800.- Kč/hod

 

Slevy ze základní ceny kurzů SRT

Důvod slevyPopisCena kurzu SRT po slevě
Průkaz ZTPDržitelé průkazu ZTP mají na kurz SRT I i kurz SRT II slevu 30 %.4.130.- Kč
DůchodciDůchodci mají na kurz SRT I i kurz SRT II slevu 30 %.4.130.- Kč
Opakování kurzu SRT I. i II. stupně - cena pro studenty mých kurzů.Mí studenti, kteří si přejí zopakovat kurz, mají slevu 60 %.2.360,- Kč
Opakování kurzu SRT I. i II. stupně - cena pro studenty, kteří absolvovali kurz u jiného učitele.Studenti od jiného CERTIFIKOVANÉHO učitele SRT, kteří si chtějí zopakovat kurz, mají slevu 40 %.3.540.- Kč

 

Informace pro zájemce o kurzy SRT

Podrobné informace ohledně místa konání kurzu rozesílám vždy dva týdny před kurzem.

 

Jsem prvním učitelem SRT v ČR a v SR

Za života Roberta Detzlera, autora metody SRT, jsem byl jím osobně ustanoven jako první certifikovaný učitel SRT pro Českou republiku a Slovenskou republiku. Můj certifikát najdete na konci stránky. Certifikace se obnovuje každé dva roky a vyžaduje splnění celé řady podmínek a spoustu práce, kterou dělám zdarma. Aktuálně platný certifikát je k nahlédnutí na kurzu.

 

Na volbě učitele SRT opravdu záleží

Při práci s SRT zacházíme s negativními energiemi, cizími entitami atd. Pokud někdo není správně napojen na Vysoké Já a neví přesně, s čím pracuje, může to být za určitých okolností nebezpečné. Za jistých okolností totiž člověk může nevědomě přebírat negace nebo entity z druhých lidí, a to v dobré víře, že jim „pomáhá“. Správně prováděné SRT se správným napojením na Vysoké Já není NIKDY nebezpečné, nezvládnutá práce a napojení „někam“ však bezpečná určitě není.

Moje doporučení: Kurzy SRT absolvujte pouze u certifikovaného, ale HLAVNĚ zkušeného a poctivého učitele. Certifikát sám o sobě není v podstatě zárukou ničeho, a to říkám i přesto, že ho samozřejmě mám.

Zvažte, zda je vhodné učit se u někoho, kdo není certifikován, nebo je dokonce na černé listině, protože porušuje autorská práva Roberta Detzlera a jeho dědiců (a podmínky asociace Spiritual Response Association).

 

Kurzy SRT by měl učit certifikovaný učitel – zde je můj certifikát

Aktuálně platný certifikát, který se obnovuje každé dva roky po splnění řady podmínek, Vám rád předložím na kurzu při osobním setkání.

Pavel Kaiser- certifikované kurzy SRT

 

Varování před kopiemi a odvozeninami SRT

Všechno, co zde píšu, už se mockrát potvrdilo…

Také varuji nezkušené před metodami, které vznikly kopírováním, ale bohužel také výrazným zkreslením učení Roberta Detzlera. Moje zkušenost ukazuje, že lidé po těchto kurzech v podstatě ani nevědí, jak se napojit na své Vysoké Já. Žijí pak v omylu a domnívají se, že pracují s VJ, ve skutečnosti ale – v krajním případě – ohrožují svou bezpečnost tím, že na sebe přetahují negace a přivtělené entity z druhých lidí.

Buďte, prosím, varováni, že kurzy SRT 1. a 2. stupně nelze nahradit četbou knih, které Robert Detzler nekoncipoval jako učebnice! Po absolvování kurzu mi dáte zapravdu, že kurzy SRT skutečně nelze nahradit tím, že absolvujete něco na dálku – ať už korespondenčně nebo prostřednictvím videa.

Píšu to s plným vědomím toho, co zde tvrdím. Pracuji s SRT od roku 2000 a všelicos jsem už viděl, slyšel a zažil. Sám jsem také udělal řadu chyb, ze kterých jsem se musel poučit. A pomáhal jsem potom celé řadě lidí, kteří si mysleli, že pracují s Vysokým Já, až dokud nenarazili na problémy.

Jde mi také v neposlední řadě o naplnění toho, co si vždy přál Robert Detzler, který říkal: „Zachovejte moji metodu čistou“.

Na volbě učitele SRT tedy opravdu záleží.

 

Orientační informace pro zájemce o kurzy SRT

Kurzy SRT trvají tři dny a obvykle se konají od pátku do neděle, pracujeme od 9 do 17 hodin každý den, v neděli do 16 hodin.

Co s sebou

Doporučuji pohodlné oblečení a přezutí, abyste se na kurzu cítili co nejlépe. Přineste si nějaké desky nebo menší šanon A4 s kapsičkami na tabulky a texty, bude třeba odhadem nejméně 50 kapsiček. Materiály, které dostanete, nejsou vázány, abyste si je mohli uspořádat podle vlastní potřeby.

Máte-li své kyvadlo, vezměte si je také. Kyvadla pro ty, kdo žádné nemají, budou na kurzu k dispozici v široké škále modelů.

Psací potřeby, budete si určitě psát hodně poznatků z praktických ukázek a z vlastních čištění.

 

Co na kurzu dostanete

Tištěné materiály, postupy SRT a podobně. Sadu tabulek pro SRT. Celou řadu praktických ukázek. Různá čištění dle vašich konkrétních potřeb. Napojení na Vysoké Já. Čas na vlastní nácvik čištění. Certifikát o absolvování certifikovaného kurzu.

POZOR! Neexistuje žádná učebnice SRT, proto bude nezbytné si psát poznámky a mít během kurzu „oči na stopkách“. Je dobré skutečně dávat na kurzu pozor a využit ty tři dny pro maximální užitek ze všeho, co uvidíte…

Cíl kurzu

Naučit vás metodu SRT tak, abyste si mohli ihned sami čistit své bloky a témata, pracovat na členech rodiny atp. Připravit vás na pokračování a umožnit vám v budoucnu stát se certifikovaným terapeutem SRT, budete-li o to mít zájem. Poté budete mít možnost usilovat také o to, abyste se stali certifikovaným učitelem SRT.

Náplň kurzu

Zvládnutí základů technik SRT. Napojení na Vysoké Já, postup kontroly napojení. Odblokování překážek, bránících v práci s VJ. Hodně praktického procvičování a čištění. A asi tuna dalších věcí, které by se sem nevešly napsat…

Ohlasy účastníků mých kurzů najdete v článku, kde jsou sepsány zkušenosti s kurzy SRT. A můžete navštívit i stránku o tom, co nám napsali klienti.

Do 14. 6. mám dovolenou, na dotazy a objednávky odpovím se zpožděním. Pavel Kaiser