Kurzy SRT (Spiritual Response Therapy) 1. a 2. stupně

Kurzy SRT (Spiritual Response Therapy) 1. a 2. stupně

logo-hlubinna-terapie

Kurzy SRT vedu velmi prakticky, dbám na správné napojení všech účastníků na Vyšší Já a mou snahou je, aby se každý naučil opravdu maximum.

Co nabízejí základní kurzy SRT, se dozvíte například z mého článku Co vás naučím na základním kurzu SRT. Co je obsahem pokročilého kurzu SRT, se dozvíte později.

V následujících dvou videích k tomu říkám více.

 

Úvodní slovo – kurzy SRT 1. stupně

 

Úvodní slovo – kurzy SRT 2. stupně

 

Ceník – certifikované kurzy SRT

KurzPopisZvýhodněná cena PŘI PLATBĚ PŘEDEMCena PŘI PLATBĚ HOTOVĚ NA MÍSTĚ
Kurz SRT - Spiritual Response Therapy - I. stupeň - doba trvání 3 dnyNa kurzu SRT I vás naučím správnému napojení na Vyšší Já a postup práce se systémem SRT. Součástí kurzu SRT je také řada praktických čištění a ukázek kompletních postupů.5.900.- Kč6.500.- Kč
Kurz SRT - Spiritual Response Therapy - II. stupeň - doba trvání 3 dnyRozšíření dovedností SRT pro absolventy základního kurzu SRT.5.900.- Kč6.500.- Kč
Konzultační den pro absolventy kurzů SRTSetkání absolventů kurzu SRT, kde je možnost dotazů, opakování učiva, ukázek praktického čištění...1.290.- Kč1.290.- Kč
Mentoring pro absolventy kurzů SRTIndividuální práce s absolventem kurzu SRT, který si přeje osobní přístup, tzv. "jeden na jednoho" - obvykle přes skype.800.- Kč/hod800.- Kč/hod

 

Slevy ze základní ceny kurzů SRT

Důvod slevyPopisCena kurzu SRT po slevě
Průkaz ZTPDržitelé průkazu ZTP mají na kurz SRT I i kurz SRT II slevu 30 %.4.130.- Kč
DůchodciDůchodci mají na kurz SRT I i kurz SRT II slevu 30 %.4.130.- Kč
Opakování kurzu SRT I. i II. stupně - cena pro studenty mých kurzů.Mí studenti, kteří si přejí zopakovat kurz, mají slevu 60 %.2.360,- Kč
Opakování kurzu SRT I. i II. stupně - cena pro studenty, kteří absolvovali kurz u jiného učitele.Studenti od jiného CERTIFIKOVANÉHO učitele SRT, kteří si chtějí zopakovat kurz, mají slevu 40 %.3.540.- Kč

 

Přihláška na kurzy SRT

 

Informace pro zájemce o kurzy SRT

Podrobné informace ohledně místa konání kurzu rozesílám vždy dva týdny před kurzem.

 

Jsem prvním učitelem SRT v ČR a v SR

Za života Roberta Detzlera, autora metody SRT, jsem byl jím osobně ustanoven jako první certifikovaný učitel SRT pro Českou republiku a Slovenskou republiku. Můj certifikát najdete na konci stránky. Certifikace se obnovuje každé dva roky a vyžaduje splnění celé řady podmínek a spoustu práce, kterou dělám zdarma. Aktuálně platný certifikát je k nahlédnutí na kurzu.

 

Na volbě učitele SRT opravdu záleží

Při práci s SRT zacházíme s negativními energiemi, cizími entitami atd. Pokud někdo není správně napojen na Vyšší Já a neví přesně, co dělá, může to být za určitých okolností nebezpečné. Za jistých okolností totiž člověk může nevědomě přebírat negace nebo entity z druhých lidí, a to v dobré víře, že jim „pomáhá“. Správně prováděné SRT není NIKDY nebezpečné, nezvládnutá práce s Vyšším Já však bezpečná určitě není.

Moje doporučení: Kurzy SRT absolvujte pouze u certifikovaného, ale HLAVNĚ zkušeného a poctivého učitele. Certifikát sám o sobě není v podstatě zárukou ničeho, a to říkám i přesto, že ho samozřejmě mám.

Zvažte, zda je vhodné učit se u někoho, kdo není certifikován, nebo je dokonce na černé listině, protože porušuje autorská práva Roberta Detzlera a jeho dědiců (a podmínky asociace Spiritual Response Association).

 

Varování před kopiemi a odvozeninami SRT

Také varuji nezkušené před metodami, které vznikly kopírováním, ale bohužel také výrazným zkreslením učení Roberta Detzlera. Moje zkušenost ukazuje, že lidé po těchto kurzech v podstatě ani nevědí, jak se napojit na své Vyšší Já. Žijí pak v omylu a domnívají se, že pracují s VJ, ve skutečnosti ale – v krajním případě – ohrožují svou bezpečnost tím, že na sebe přetahují negace a přivtělené entity z druhých lidí.

Buďte, prosím, varováni, že 1. a 2. stupně (Robert Detzler je nekoncipoval jako učebnice!), ani je nelze nahradit tím, že absolvujete něco na dálku – ať už korespondenčně nebo prostřednictvím videa.

Píšu to s plným vědomím toho, co zde tvrdím. Pracuji s SRT od roku 2000 a všelicos jsem už viděl, slyšel a zažil. Sám jsem také udělal řadu chyb, ze kterých jsem se musel poučit. A pomáhal jsem také celé řadě lidí, kteří si mysleli, že pracují s Vyšším Já, až dokud nenarazili na problémy.

Jde mi také v neposlední řadě o naplnění toho, co si vždy přál Robert Detzler, který říkal: „Zachovejte metodu čistou“.

Na volbě učitele SRT opravdu záleží.

 

Možnost stát se certifikovaným terapeutem nebo učitelem

Pouze kurzy certifikovaného učitele jsou uznávány, pokud byste v budoucnu měli zájem stát se certifikovaným terapeutem nebo učitelem pod asociací SRA.

 

Logo Spiritual Response Association, USA

Jako certifikovaný učitel jsem oprávněn užívat logo SRA.

Spiritual Response Therapy - logo - certifikovaný učitel

Orientační informace pro zájemce o kurzy SRT

Kurzy SRT trvají tři dny a obvykle se konají od pátku do neděle, pracujeme od 9 do 17 hodin každý den. Termín lze ale upravit, pokud se sejde skupina s jiným přáním…

Co s sebou

Doporučuji pohodlné oblečení a přezutí, abyste se na kurzu cítili co nejlépe. Přineste si nějaké desky nebo menší šanon A4 s kapsičkami na tabulky a texty, bude třeba odhadem nejméně 50 kapsiček. Materiály, které dostanete, nejsou vázány, abyste si je mohli uspořádat podle vlastní potřeby.

Máte-li své kyvadlo, vezměte si je také. Kyvadla pro ty, kdo žádné nemají, budou na kurzu k dispozici v široké škále modelů.

Poznámkové potřeby, budete si určitě psát hodně poznatků z praktických ukázek a z vlastních čištění.

Co na kurzu dostanete

Tištěné materiály, postupy SRT a podobně. Sadu tabulek pro SRT. Celou řadu praktických ukázek. Různá čištění dle vašich konkrétních potřeb. Napojení na Vyšší Já. Čas na vlastní nácvik čištění. Certifikát o absolvování certifikovaného kurzu.

POZOR! Neexistuje žádná učebnice SRT, ani knihy Roberta Detzlera tak nebyly nikdy koncipovány. Proto bude nezbytné si psát poznámky a mít během kurzu „oči na stopkách“. Je dobré skutečně dávat na kurzu pozor a využit ty tři dny pro maximální užitek ze všeho, co uvidíte…

Cíl kurzu

Naučit vás metodu SRT tak, abyste si mohli ihned sami čistit své bloky a témata, pracovat na členech rodiny atp. Připravit vás na pokračování a umožnit vám v budoucnu stát se certifikovaným terapeutem SRT, budete-li o to mít zájem. Poté budete mít možnost usilovat také o to, abyste se stali certifikovaným učitelem SRT.

Náplň kurzu

Zvládnutí základů technik SRT. Napojení na Vyšší Já, postup kontroly napojení. Odblokování překážek, bránících v práci s VJ. Hodně praktického procvičování a čištění. A asi tuna dalších věcí, které by se sem nevešly napsat…

Ohlasy účastníků mých kurzů najdete i na stránkách o tom, co nám napsali klienti.

 

Kurzy SRT by měl učit certifikovaný učitel – zde je můj certifikát

Aktuálně platný certifikát, který se obnovuje každé dva roky po splnění řady podmínek, Vám rád předložím na kurzu při osobním setkání.

Pavel Kaiser- certifikovaný učitel SRT