Ceník terapií – hlubinná terapie PLUS & Spiritual Response Therapy

Ceník terapií – hlubinná terapie PLUS & Spiritual Response Therapy

logo-hlubinna-terapie

Ceník – Hlubinná terapie PLUS & Spiritual Response Therapy

TerapiePopisCena
Spiritual Response Therapy (SRT)Čištění a odstraňování bloků z tohoto i z minulých životů - upřednostňuji práci na dálku přes telefon nebo skype. Jedná se o duchovní léčení skrze Vyšší Já: Vhodné na odstraňování zvláště silných bloků, jako jsou prokletí, uřknutí, sliby, přísahy apod. Jako přímý žák Roberta Detzlera a první učitel SRT v ČR a v SR mám s touto metodou dlouholetou zkušenost.Smluvní cena - je nutná úhrada předem, odhad náročnosti sdělím mailem.
Odvedení přivtělených dušíPřivtělené duše odvádím na dálku, není tedy třeba Vaše ani moje osobní přítomnost. Napište mi, zdarma zjistím, zda přivtělené duše jsou i Váš problém. Odvedení duší potom provádím po úhradě faktury. V ceně je i následná kontrola s odstupem času.Test na dálku ZDARMA, odvedení 490.- Kč/osobu, a to bez ohledu na počet duší či dalších cizích entit.
Hlubinná terapieNutné osobní setkání, na dálku provádět nelze. Typická doba hlubinné terapie je tři hodiny, zcela výjimečně o něco déle.800.- Kč/hodinu

 

Formulář pro zájemce o terapii

Dovoluji si upozornit, že moje kapacita na terapie je omezena. Rád Vás naučím pomáhat si sami - vyberte si z nabídky kurzů systému SRT.