Spiritual Response Therapy & Čtení z kroniky Akáša & Hlubinná terapie PLUS – co nám napsali klienti v roce 2019

Spiritual Response Therapy & Čtení z kroniky Akáša & Hlubinná terapie PLUS – co nám napsali klienti v roce 2019

logo-hlubinna-terapie

Zde je několik ukázek toho, co nám napsali klienti. Na této stránce samozřejmě neuvádíme žádná jména a obsah je upraven tak, aby byl naprosto anonymní. Za Vaše maily moc děkujeme!

 

Tato zpráva po čištění rodinného domu mě velice potěšila

“Dobrý den, chystáme se Vám napsat trošku komplexnější zprávu po pár dnech, tak teď alespoň rychle, stručně.

První změnu jsme pocítili ještě před čištěním, po našem odvádění duší. Synova fenečka, která téměř každý večer vrčela a štěkala na komín, který vede synovo pokojem, a upřeně na něj koukala, toho hned první den večer nechala. Byl z toho sám v šoku, od té doby se to už nestalo, mají večer klid a dnes po týdnu říkal, že se ráno vzbudil a spala u něj v posteli na jeho břiše, což nikdy neudělala, byla hodně bázlivá.

Ale teď ke změnám, které pozorujeme my (syn neví, že čištění proběhlo, čekáme, s čím ještě přijde sám):

V noci, když jsme četli Vaši zprávu v posteli na ntb a doslova a do písmene nám lezly oči z důlků, pravil můj partner, že jste frajer a jdete do hloubky :-).

Pak mi říká miláčku, slyšíš to? Já co? No to ticho……. v ložnici máme naše pejsky, byli mimořádně klidní, spali, což jindy při rozsvícené lampičce nebylo. V noci pak dlouho nespal a přemýšlel a všiml si, že neproblikává kontrolka na vypnuté televizi, která dříve občas lehce blikla.

Ráno jsme se vzbudili poměrně svěží, nebyli jsme unavení tak, jako v posledních týdnech. Spánek je daleko kvalitnější, hlubší, tvrdší.

Včera jsem si uvědomila, že rádio, které, jak jsem si vždy dělala legraci, nám po nějaké době od puštění duch vypnul, už se nevypíná. Bylo to vždy po jiné době……. nenapadlo mě, že by to mohlo být něco takového, prostě jsem si dělala legraci, ale asi to tak nějak bylo.

Na štědrý den jsme zprovoznili novou kuchyň a sklokeramická deska občas zablýskla, udělalo to hlasitou ránu a vyhodilo jistič až venku na sloupku. Vždy jsem se tak lekla, až jsem odskočila. Už jsem to i reklamovala prodejci a ejhle, od pátku zatím nic …….

To jsou zatím asi tak naše poznatky, myslím, že i tak je toho spousta, až mě mrazí, když si teď spoustu věcí uvědomuji a dávám do souvislostí.

Jinak v úvodním emailu jsem Vám zapomněla napsat, že čerstvý novomanžel mojí neteře u nás spadl ze střechy při výměně krytiny na hospodářské části – bylo to asi 2 měsíce po koupi. Naštěstí se mu nestalo nic vážného, ale i tak nad tím teď přemýšlíme, jestli to byla opravdu jen jeho neopatrnost.

Druhá  věc, o které jsem se nezmínila, je ta, že jsem v kuchyni uprostřed stolu nechala zapálenou svíčku ve skle a odešli jsme si lehnout. Do kuchyně jsem se ještě vrátila  a byl na ní spadlý papír, který ležel o kus dál, a už byl ohořelý…… myslela jsem si, že průvan, teď už si to nemyslím…”

 

Dopis klientky po zasvěcení do K-Reiki na dálku

“Dobrý den, pane Pavle, velmi děkuji za večerní dálkové zasvěcení do Reiki. Byl to intenzivní příliv energií, dat, informací, hlubokého uvolnění, silného uzemnění. Jak Vám se pracovalo?? Korunní čakra, čakra třetího oka intenzivně zpracovávaly, nahrávaly energie a data. Krční čakra a srdeční čakra pracovaly s bloky. Otevřela se otázka duše. Uzemnění bylo velmi silné, potřebné. Během závěrečné části zasvěcení jsem usnula. Moc děkuji také za příručku k samostudiu, obsahově je výborná…”

 

První letošní ohlas…

“Milá paní Tamaro, milý Pavle, přeji vám do nového roku zdraví a životní optimismus a síly do další práce a taky dost té práce. Moc vám oběma děkuji za pomoc v loňském roce. Opět musím konstatovat, že díky vaší práci se mi zlepšila kvalita života. Práce se SRT a s vyšším já mě baví a díky tomu všemu nejsem nikdy na nic sama, když vím, kolik se kolem mě potuluje různých bytostí.

28. listopadu 2017 jste mi, paní Tamaro, četla “myomy na děloze”. Letos v létě mi lékař řekl, že se zmenšily. Po dvaceti letech. Přes všechny peripetie letošního roku. Všem to říkám (těm co chtějí slyšet). Ještě někdy předtím to byly bolesti šlachy na noze. To odcházelo hodně pomalu, ale odeznělo to nějak postupně a pomalu, teď už o tom vůbec nevím, ani na jaké noze to bylo…”

Dovoluji si upozornit, že moje kapacita na terapie je omezena. Rád Vás naučím pomáhat si sami - vyberte si z nabídky kurzů systému SRT.