Spiritual Response Therapy & Čtení z kroniky Akáša & Hlubinná terapie PLUS – co nám napsali klienti v roce 2019

Spiritual Response Therapy & Čtení z kroniky Akáša & Hlubinná terapie PLUS – co nám napsali klienti v roce 2019

logo-hlubinna-terapie

Zde je několik ukázek toho, co nám napsali klienti. Na této stránce samozřejmě neuvádíme žádná jména a obsah je upraven tak, aby byl naprosto anonymní. Za Vaše maily moc děkujeme!

 

Měsíc a půl po terapii SRT aneb “už se necítím jako oběť”

Klientka mi napsala o svém problému:

„Žila jsem si poměrně spokojeným životem, než na povrch vyplavaly nové osobní problémy. Zjišťuji, že tím, že budu dělat, že toto téma neexistuje, tak mě stejně vždy znovu dostihne. Nějakým způsobem jsem se brouzdáním na netu opět dostala na Vaše stránky a zhlédnutí Vašeho léčivého videa pro odstranění prokletí se mnou opravdu zamávalo… Závratě, nevolnost, brnění těla a na konci videa obrovská únava…“

Provedl jsem s klientkou terapii SRT na dálku. Samozřejmě jsme se domluvili na přesném tématu, které bylo třeba řešit. Po měsíci a půl dostal tuto zprávu:

„Dobrý den, pane inženýre,

slíbila jsem Vám, že se po nějaké době ozvu… Prvně se omlouvám, že jsem hovor tak ukončila, cítila jsem se opravdu jako probuzená z narkózy a nebyla jsem vůbec schopná mluvit, byla jsem strašně unavená a nějakou dobu jsem nemohla vůbec pracovat…

Jisté změny nastaly naprosto okamžitě, začala jsem pravidelně jíst, trošku sportovat a dělat si drobné radosti. Dřív, když jsem si myslela, že bych se měla mít víc ráda, tak jsem si z donucení dala třeba vanu, abych tedy všem ukázala, jak se mám ráda. Ale nyní pro sebe dělám věci s radostí. Začaly se stávat takové malé zázraky. Například jedno pondělí ráno se mi rozbil hrneček na kávu, pro člověka, který bez kávy nemůže ráno ani promluvit, naprostá tragédie. Ale hned druhý den jsem si šla něco vyzvednout do květinářství a tam měli ten nejkrásnější hrneček na kávu, jaký jsem v životě viděla, a nyní mi dělá radost každé ráno. Asi to bude znít jako hloupost, ale opravdu jsem z toho měla a dosud mám neuvěřitelnou radost.

No a v partnerství se stalo to, že si přítel našel milenku. Nejdřív jsem byla zdrcená, nespala a nejedla jsem několik dnů, než jsem si uvědomila, že je to vlastně to nejlepší, co se mohlo stát. Nebyla jsem schopná ho opustit, pořád jsem doufala, že se vztah zlepší… Takže nyní jsem na cestě potkat toho pravého.

A ještě jedna věc. Z celého léčení jsem měla takový pocit, že jsem “obětí”. Že jsem ten chudáček, kdybych Vás nevyhledala, byla bych chudáčkem dál a všechno jsem si zavinila sama, moje duše si takovou cestu zvolila, atd… A při návštěvě knihkupectví mi vysloveně padla do ruky kniha Radikální odpuštění od Colina C. Tippinga a tam mi to autor hezky vysvětlil. Už se necítím jako oběť.

Uvidíme, co budoucnost přinese. Pokud vyplave na povrch nějaký další problém, což mi budoucí partner jistě krásně ukáže, zase se ozvu. Moc Vám děkuji za pomoc .“

 

Milé ohlasy na kurz SRT I v Bratislavě

“… mne osobne sa kurz veľmi pozdával, aj keď to možno tak nevyzeralo. Snažil som sa pýtať na veci, ktoré „určite“ boli ostatným jasné a pridať trocha srandy (uvoľnenia), keď bolo toho veľa. Dúfam, že to nepôsobilo veľmi rušivo.

Skladba kurzu bola dobrá, presnejšie témy a odporúčania, pravdepodobne sme sa zišli príbuzná skupina, možno ste si nás „oskenovali“ večer pred kurzom, prípadne 1. deň kurzu – poznámky na papierikoch, takže každý si našiel nejaké odpovede, predpokladám aspoň na základe vyjadrení – reakcií ostatných z kurzu.

Na Váš kurz som šiel, lebo ste mali dobré referencie a metódu stále rozvíjate a zjednodušujete, aby bola blízka čo najviac študentom. Prezentácie a postupy boli prekvapivo jednoduché, bol to však prísun veľa informácií a musím sa priznať, že aspoň ja som sa viackrát zahltil, najmä keď som si potreboval niečo uvedomiť. Preto sme chceli s J. v sobotu podrobnú – polopate prezentáciu. Predpokladám, že sme pomohli viacerým. Nezaregistroval som, či sa niekto pýtal, či si to môže nahrávať – povoľujete to? Pri počúvaní si človek myslel, aké je to jednoduché, horšia bola prax, tá neistota ako na to, veď to bolo také jednoduché – sme zložití?”

“Kurz bol pre mňa veľmi prospešný, rada som spoznala tak zodpovedného a príjemného učiteľa SRT.
Určite sa ozvem s otázkami.”

“Dakujem pekne za uzasne vedeny kurz SRT, zaroven sa mi splnil sen, stretnut sa osobne s Pavlem. Kurz bol super, zrozumitelny a odniesol som si kopu novych poznatkov. Este raz velka vdaka za mna aj za skupinu:).”

 “Dakujem za vsetko, budem na Bratislavu a Vas velmi rada spominat.”“Dakujeeeeem a este raz vdaka za cely kurz. Velmi sa mi pacilo, aj sposob akym to vyucujete. Pre mna urcite prinosne a ak by bol casom zaujem aj v X o tento kurz, urcite Vas oslovim.”

“Drahy Pavel,
 
dakujem este raz za uzasny kurz, ktory mi naozaj vela dal. Dakujem, ze som sa mohla ucit prave u Vas, pretoze je velmi malo ucitelov, ktory maju snahu naozaj ucit a ktory maju svoje duchovne ego pod kontrolou tak ako vy. Prajem Vam v zivote vsetko dobre.”

Velmi milé hodnocení kurzu SRT I. stupně

“… A proto, Vám chci moc poděkovat za tak úžasný kurz! Opravdu jsem nikdy lepší nezažila.

Hlavně Váš krásný výklad, spousta příkladů, i Vašich, to vše tak krásné plynulo a 3 dny mi v životě tak neutekly a měla jsem pocit, že bych mohla chodit celý týden! A největší radost jsem měla, když jsem zjistila, že opravdu metoda funguje, že jsem si stihla udělat během kurzu spoustu čištění, odstranila svoje největší a prioritní bloky.

Ale hlavně Váš kurz přišel opravdu za vteřinu dvanáct. Byla jsem po tolikáté na úplném dně, měla jsem pocit, že nejsem schopná najít cestu, která by mě přivedla zpátky do života. Už jsem chtěla skoro každý den skončit s tím těžkým životem. Manžel a dospělé děti už nevěděli, co se mnou dělat. Ale já si pořád v poslední době říkala: “Pane Bože, prosím, udělej nějaký zázrak!!!” To byla moje denní modlitba.

A ve čtvrtek před kurzem jsem se dostala na Vaše stránky takovým zvláštním “vedením”, že jsem si pak musela zpětně uvědomit, jak jsem se tam vůbec dostala! Takže děkuji, děkuji, děkuji.

Píšu to s plným vědomím toho, co říkám, ale Vy a kurz, který jste tak krásně vedl, mi zachránil život!!!

Jste úžasný člověk, který toho tolik zažil a přežil, setkal se s tolika lidmi, se kterými se běžný smrtelník nikdy nesetká, a je skvělé, že to vše předáváte dál. Moc fandím Vám i Vaší práci.

… A díky tomu, že lze postupně projasňovat podvědomí, tak se dnes cítím, jako kdybych měla lehčí mozek a tak nějak je mi spousta věcí jedno. To jsem nezažila asi nikdy. Tak ještě jednou veliký dík.

Mějte se moc krásně Vy i Vaše rodina.”

 

Nečekané uvědomění po čtení z Akáši

Někdy klienti a klientky po čtení z Akáši nevidí hned všechny souvislosti. Tato klientka, která Tamaře napsala, byla přesně stejný případ – psala, že se s výsledkem čtení nemůže ztotožnit a že to nechápe. Po malém časovém odstupu napsala:

“Krásná slova, paní Tamaro, jsou božská a pro lidské bytosti léčivá, cítím jak hladí po Duši a dokáží zázraky, nyní úsměv na tváři.

Ale ten pokles na těle a na mysli se chová jak deprese už delší čas, stále se snažím dostat se z toho vědomě, ale jsou tu rychlé vlny. Je pravdou to, že tak hluboké uvědomění ke své negativní emoci jsem v tomto životě zatím neprožila. A panovačnost ani nepojmenovala, byla jsem náročná na detail a dokonalost k sobě, ale pak i k druhým a teď chápu, jak o to více mi to partner zrcadlil a já jen negativně reagovala.

Vám patří velké DÍKY 🤗. Děkuji …”

 

Přesně z tohoto důvodu dělám kurzy SRT – aby si lidé mohli pomáhat sami…

… a aby mohli pomáhat i druhým, třeba jako tato studentka, která zatím prošla pouze kurzem SRT I. stupně.

“Dobrý deň p. Pavel. Chcem sa pochvaliť jedným väčším úspechom, aj ked každé jedno čistenie je úspech a pomoc druhým.  Mám za sebou niekoľko čistení, odzvy väčšinou veľmi dobré, ľudia sú pokojnejší, môžu konečne spať…

Ale väľmi ma teší tento príbeh… Mam kolegynu a sme teraz v práci… ju som už davnejšie čistila… a hovorí, že má znamu, ktorá je celkom na dne, že nevládze žiť, je slabá, nešťastna, že už viackrát zvažovala že vezme syna a pojde na koľaje… býva kúsok od štreky.
Že či by som mohla pomôcť. Pani je z východu, ja v práci. Tak som chcela cez skype alebo videohovor, pani to nemá, tak som rozhodla, že urobím to po telefone.

Tak v sobotu sme sa večer spojili, previedla terapiu, čistenie a odvedenie okrem diskarnátov aj duše zomrelých… Čistila som stach z budúcnosti, strach zo života, z manžela /ten ked je par dni doma, väčšinou popíjal a ubližoval hlavne psychicky/.

Všetko prebehlo dobre, povedala som ako si robiť ochranu, očistenie, pozrieť daake duchovne seminare…

Ráno mi ďakovala, že konečne spala, konečne ma energiu, varí, upratuje a pod. Včera píše, že manžel prišiel po 4 dnoch z práce, uplne v pohode, milý, pomohol jej s riadom , druhy deň prekvapivo chystal obed… tak zas dakovala… a navečer píše, že syn 5ročny vravi, mami, tatovi dnes nič nevadí, nehádate sa…

Takže som aj ja veľmi šťastná, že môžem a budem môcť aj iným takto pomôcť.”

 

Úspěch terapie vždy závisí na klientovi

… A toto je příklad toho, kdy klientka skutečně “zafungovala” úplně skvěle. Posuďte sami!

“… minulý týden jsme spolu měli skype a hodně se nám toho povedlo. Slíbila jsem, že vám pak napíšu, jak mi je. Psychicky je to mnohem mnohem lepší. V meditaci jsem pak cítila, že obrovský kus jako kdyby odpadl, akorát se tam objevila taková prázdnota, kterou je potřeba zaplnit. No ono to není překvapivé, když jsem bezmála 20 let žila v něčem a teď jsem zjistila, že je to vlastně iluze.

Začínám se vracet k věcem, které jsem dřív opravdu ráda dělala, moje duše je ráda dělala (třeba hodně čtu), ale já si je poslední roky odpírala, protože jsem měla pocit, že si to nezasloužím. Naopak jsem se pořád učila, pracovala a hnala se za úspěchem v marné naději, že mi to přinese štěstí a uznání. No a pak jsem zjistila, že ten vnitřní boj, který svádím poslední roky, kdy mě všechno, co dělám, stojí hromadu úsilí (víc než ostatní), je jen proto, že dělám věci, které vymyslela hlava, ale duše je nechce.

Připadá mi to, jako kdybych byla znovu malá holka a teprve zjišťovala, co vlastně chci. A to je mi teprve 24 let. Představa, že na něco takovýho přijdu o deset, dvacet let později… to bych rozdýchávala asi o dost hůř.

Poslední týden docházím k docela zásadním rozhodnutím, ke kterým jsem dřív neměla odvahu. Třeba nad tím, že přeruším školu, jsem přemýšlela poslední rok, ale pořád jsem si říkala, že by to byla škoda. Pořád tam byl ten pocit, že bych to přece měla dodělat, když už jsem začala, a hlavně představa, jak mi všichni gratulují (teď se nad tím musím smát, jak hloupé to je).
Teď už vím, že přeruším.

Chci dělat něco úplně jiného, potřebuji dělat něco úplně jiného, pokud chci být konečně zdravá a já chci! Třeba si dám pauzu, víc zjistím, co chci a pak tu školu s větší lehkostí dodělám, protože už na ní nebudu tolik lpět. Nebo ji nedokončím, protože zjistím, že je to pro mě opravdu zbytečné. Uvidím. Jen vím, že to, v čem jsem doposud žila, to jak jsem žila, tak to už dál nejde. Můžu si vyčistit řadu věcí, ale pokud se chci opravdu uzdravit, tak tu změnu musím udělat i v tom hmotném světě (nebo jak to nazvat), což znamená žít v radosti. Což znamená v souladu s duší.

Teprve zjišťuju, kdo vlastně jsem, protože jsem dlouho měla na sobě přilepené jiné duše a s tím balíkem emocí a prokletí… ale to se nedá nic dělat. Můžu být ráda za tuhle cestu, na kterou jsem došla namísto ládování se prášky a běhání od doktora k doktorovi, kdy jsem dostala nyní příležitost si to všechno vyčistit. Ne každému se tyto možnosti otevřou.

Vím, že se uzdravím. Bude to proces a nebude to na lusknutí prstů, ale bude to a to je hlavní. Už teď jsem zdravá, příčiny nemoci jsou pryč, jen se musím naučit žít v pravdě k sobě samé a cítím, že potom, co se dalo pryč, to jde a půjde snadněji.

Mockrát vám děkuji a těším se v létě na kurz. Nejradši bych jela už teď, ale všechno má svůj čas…”

 

Jak klientka prožila zasvěcení do Reiki na dálku

“… Děkuji za certifikát. K tomu zasvěcení. Bylo to zajímavé. Že se něco děje, jsem nejvíce cítila mezi spánkem a bděním. Jako když velmi vzdáleně posloucháte hučení, provoz, ruch v příjemném tónu. Postupně mnou prostupovalo teplo. Nebyly to návaly tepla, jak je znám, bylo to takové příjemně hřejivé. Jinak mě i trochu zabolelo břicho blízko solaru. Také jsem znovu poznala pocit, když byl manžel zasvěcen a šel spát, že mě něco obklopilo/přikrylo. Úžasné! I taková hmotná energie v dlaních mi lítala, byla jsem velmi překvapená. Nicméně po skončení jsem totálně vytuhla a ráno jsem se probudila, jako kdyby mě přejel parní válec. Během dne se to zlepšuje a už se těším, jak si budu dělat radosti 🙂 a nejen sobě, i tomu, kdo o to bude stát.

Děkuji, bylo mi potěšením a těším se na další shledání.”

 

Kurz SRT I. stupně – zkušenost

“Dobrý den Pavle, mockrát děkuji za materiály a hlavně za kurz, protože byl opravdu skvělý a hodně mi to dalo. Můžu poprosit o odkaz na facebook? Ráda bych se přidala mezi sledující.

Jinak posílám referenci:

Na kurz jsem přišla se všemi strachy, které snad existují. Byla jsem jedno ustrašené klubko. Hned po prvním dni se mi hrozně ulevilo. A ještě líp nyní po kurzu se mi začíná život obracet k lepšímu a strachy mizí. Nejenom že jsem pomohla sobě, ale již jsem něco testovala i na rodině a i tady jsou skvělé výsledky. Mamka měla celý život strach z výšek a létání a pomocí terapie jsme blok odstranily. Určitě pokud váháte, jestli na kurz jít nebo ne, určitě jděte. Vřele doporučuji!

Mějte se hezky, T.”

 

Čtení z Akáši nám opravdu změnilo život

“Dobrý den, velmi děkuji za vyčerpávající příběh. Měsíc jsem cítila bolest žaludku a dnešní noc byla ta nejhorší. Cítila jsem obrovský tlak na hrudi a bolest celého břicha. Vše mi ustoupilo až kolem poledne, kdy mi po těle projel přímo oheň , najednou bylo vše pryč a já se usmívala. Opravdu jsem byla bez energie delší dobu a cítila šílenou směs pocitů. Ještě jednou děkuji, třetí čtení z Akáši už beru lépe.

Naopak jsem hned viděla souvislosti a odpovědi, které mi dávají smysl. Doufám, že to dobře přijme i X .

Dlouho jsem se chystala i napsat, jak se změnil můj vztah vůči dcerce, kde nám Akáša opravdu změnila život. Náš vztah je dokonalý, bez výčitek a díváme se do očí s láskou a pochopením. Vše je jiné a troufám si říct, že takové, jaké má být.

Určitě jsem nenapsala naposled, ještě cítím, že nějaké řešení bude určitě potřeba, ale až na vše dojde čas…”

 

Reakce na zasvěcení do Reiki na dálku

“Dobrý den, Pavle. Ja bych se chtěl omluvit. Ani jsem vám nepodekoval. Mám spoustu práce teď a také hodně pracují s Reiki, tak jsem na to úplně zapomněl. Je to úžasné, cítím se skvěle a taky cítím, ze po letech zájmu v těchto zejména duchovních věcí jsem našel to, co mě naplňuje . Určitě se budu učit a zabývat Reiki hlouběji. Moc rád pomáhám druhým lidem a není lepší pomoci než s ozdravenim těla i ducha. Mockrát vám děkuji. Přeji krásný den.”

 

ěapeklitý příběh s velmi negativní a agresivní dcerou

Čistil jsem 10letou slečnu, která byla ohromně zlá, vulgární a nenávistná ke své matce. Nejprve jsem od ní odvedl spousty přivtělených duší a jiných entit, ale to nepomohlo. Udělal jsem tedy sondu do minulých životů a zjistil, že matka dceři v minulých životech velmi ubližovala. Po vyčištění těchto životů jsem dostal tuto zprávu:

“Dobré ráno, pane Kaiser, chtěla jsem vám moc poděkovat za dceru. Měla jsem ten nejklidnější víkend za posledních 8 let. Je klidná, není už tak vulgární. Moc vám děkuji, až jsem radostí brečela, že se někdo najde a pomůže nám…”

 

Zvláštní přivítání ve vyčištěném bytě

Čistil jsem byt, zatížený velmi negativními energiemi, kde se v minulosti staly doslova hrozné věci. Dostal jsem tuto zprávu:

“Ahoj, díky za čištění, představ si, co se stalo. Přišli jsme do bytu, tady úplně jiný pocit už po otevření dveří, prostor, vzduch přímo svěžest bych to nazvala a po několika minutách najednou rána, utrhlo se dno zavěšené skříňky a všechno spadlo na zem, ale NIC se nerozbilo, ani sklo. Máš pro to nějaké vysvětlení kromě toho, že skříň neunesla zatížení?”

Asi vás zajímá moje odpověď, ale já jsem nevěděl… Takže jsem napsal, “Vysvětlení pro to nemám, tak to berte jako přivítání do nového bytu :-).”

 

Tato zpráva po čištění rodinného domu mě velice potěšila

“Dobrý den, chystáme se Vám napsat trošku komplexnější zprávu po pár dnech, tak teď alespoň rychle, stručně.

První změnu jsme pocítili ještě před čištěním, po našem odvádění duší. Synova fenečka, která téměř každý večer vrčela a štěkala na komín, který vede synovo pokojem, a upřeně na něj koukala, toho hned první den večer nechala. Byl z toho sám v šoku, od té doby se to už nestalo, mají večer klid a dnes po týdnu říkal, že se ráno vzbudil a spala u něj v posteli na jeho břiše, což nikdy neudělala, byla hodně bázlivá.

Ale teď ke změnám, které pozorujeme my (syn neví, že čištění proběhlo, čekáme, s čím ještě přijde sám):

V noci, když jsme četli Vaši zprávu v posteli na ntb a doslova a do písmene nám lezly oči z důlků, pravil můj partner, že jste frajer a jdete do hloubky :-).

Pak mi říká miláčku, slyšíš to? Já co? No to ticho……. v ložnici máme naše pejsky, byli mimořádně klidní, spali, což jindy při rozsvícené lampičce nebylo. V noci pak dlouho nespal a přemýšlel a všiml si, že neproblikává kontrolka na vypnuté televizi, která dříve občas lehce blikla.

Ráno jsme se vzbudili poměrně svěží, nebyli jsme unavení tak, jako v posledních týdnech. Spánek je daleko kvalitnější, hlubší, tvrdší.

Včera jsem si uvědomila, že rádio, které, jak jsem si vždy dělala legraci, nám po nějaké době od puštění duch vypnul, už se nevypíná. Bylo to vždy po jiné době……. nenapadlo mě, že by to mohlo být něco takového, prostě jsem si dělala legraci, ale asi to tak nějak bylo.

Na štědrý den jsme zprovoznili novou kuchyň a sklokeramická deska občas zablýskla, udělalo to hlasitou ránu a vyhodilo jistič až venku na sloupku. Vždy jsem se tak lekla, až jsem odskočila. Už jsem to i reklamovala prodejci a ejhle, od pátku zatím nic …….

To jsou zatím asi tak naše poznatky, myslím, že i tak je toho spousta, až mě mrazí, když si teď spoustu věcí uvědomuji a dávám do souvislostí.

Jinak v úvodním emailu jsem Vám zapomněla napsat, že čerstvý novomanžel mojí neteře u nás spadl ze střechy při výměně krytiny na hospodářské části – bylo to asi 2 měsíce po koupi. Naštěstí se mu nestalo nic vážného, ale i tak nad tím teď přemýšlíme, jestli to byla opravdu jen jeho neopatrnost.

Druhá  věc, o které jsem se nezmínila, je ta, že jsem v kuchyni uprostřed stolu nechala zapálenou svíčku ve skle a odešli jsme si lehnout. Do kuchyně jsem se ještě vrátila  a byl na ní spadlý papír, který ležel o kus dál, a už byl ohořelý…… myslela jsem si, že průvan, teď už si to nemyslím…”

 

Dopis klientky po zasvěcení do K-Reiki na dálku

“Dobrý den, pane Pavle, velmi děkuji za večerní dálkové zasvěcení do Reiki. Byl to intenzivní příliv energií, dat, informací, hlubokého uvolnění, silného uzemnění. Jak Vám se pracovalo?? Korunní čakra, čakra třetího oka intenzivně zpracovávaly, nahrávaly energie a data. Krční čakra a srdeční čakra pracovaly s bloky. Otevřela se otázka duše. Uzemnění bylo velmi silné, potřebné. Během závěrečné části zasvěcení jsem usnula. Moc děkuji také za příručku k samostudiu, obsahově je výborná…”

 

První letošní ohlas…

“Milá paní Tamaro, milý Pavle, přeji vám do nového roku zdraví a životní optimismus a síly do další práce a taky dost té práce. Moc vám oběma děkuji za pomoc v loňském roce. Opět musím konstatovat, že díky vaší práci se mi zlepšila kvalita života. Práce se SRT a s vyšším já mě baví a díky tomu všemu nejsem nikdy na nic sama, když vím, kolik se kolem mě potuluje různých bytostí.

28. listopadu 2017 jste mi, paní Tamaro, četla “myomy na děloze”. Letos v létě mi lékař řekl, že se zmenšily. Po dvaceti letech. Přes všechny peripetie letošního roku. Všem to říkám (těm co chtějí slyšet). Ještě někdy předtím to byly bolesti šlachy na noze. To odcházelo hodně pomalu, ale odeznělo to nějak postupně a pomalu, teď už o tom vůbec nevím, ani na jaké noze to bylo…”

Dovoluji si upozornit, že moje kapacita na terapie je omezena. Rád Vás naučím pomáhat si sami - vyberte si z nabídky kurzů systému SRT.