Co nám napsali klienti v roce 2020

Co nám napsali klienti v roce 2020

logo-hlubinna-terapie

Zde je výběr z mailů od našich klientů. Na této stránce samozřejmě neuvádíme žádná jména a obsah je upraven tak, aby byl naprosto anonymní. Za Vaše maily moc děkujeme!

 

Po očistě se syn směje a tančí

Toto čištění bylo trochu výjimečné, protože šlo o malého chlapce a nemělo cenu s ním o čištění hovořit. Nechal jsem se tedy plně vést Vyšším Já a věřil, že to pomůže.

“Dobrý den, pane Kaiser, moc Vám děkuji za provedenou očistu syna a mail, který jste mi poté poslal. Jsou to 4 dny, kdy prošel očistou a já ho sleduji, pozoruji jeho chování. Nevím přesně, jaké změny u něj mohou nastat. Teď je právě nemocný – kašel, rýma, to s tím ale nijak nesouvisí. Pozoruji, že je více uvolněný, víc se směje, někdy vyloženě až záchvaty smíchu (spolu i se starším bratrem). Kolikrát nevíme čemu, což popuzuje hlavně manžela. A taky tančí a směje se. Když jsem se ho ptala na sny, říkal, že ve snech teď hledá poklady. O duchách zatím nemluví. Nevím, jestli Vám nějak pomohou tyto informace. Ještě jednou Vám děkuji za provedenou očistu”

 

I dlouholeté problémy se dají zvládnout…

A je samozřejmě práce každého klienta, aby po terapii našel nový způsob života. Tato klientka na tom pracuje pěkně a věřím, že kdybychom se ještě setkali, celé by se to zase rychle posunulo dál.

“Dobrý den pane Kaisere,

chtěla bych napsat počáteční pocity po terapii /bylo to 6/1/2020/.

Zpočátku jsem si pořádně pobrečela, bylo mi poměrně špatně, nevěřila jsem, že to pomůže, pak se to zlepšilo, i když se objevovaly nějaké myšlenky z minulosti. Někdy divoké sny.

Tento týden se cítím celkově lépe /ale nechci to zakřiknout/, cítím se mnohem líp mezi lidmi /tělesně i psychicky/, občas udělám vtípek. Když se objevují /sem tam/ nějaké křeče či náznak tiků, zatím si beru vápník, hořčík, béčko, příp. třezalku.

Na angličtině jsem byla taky celkem v pohodě /bez výrazného stresu/ a řekla bych, že mi to šlo i líp.

Vidím kolem sebe občas všelijaké ty energie, nějak mne to tedy zatím neomezuje. Včera jsem byla unavená, jak nikdy, dnes je to lepší, pořád se tam asi něco děje.

Po dlouhé době se cítím docela dobře, sebevědoměji, takže to beru pozitivně. Dnes jdu k zubaři a zatím ani nemám strach.

Napíšu zas za nějaký čas, jak se to vyvíjí. Myslím, že aspoň měsíc to chce na nějaké větší zhodnocení.

Mějte se pěkně a zatím děkuji.”

 

Dva ohlasy na zasvěcení do Reiki na dálku

Tato klientka má po zasvěcení očistnou reakci. To se může stát, ale je to dost vzácné.

“…Zasveceni bylo velmi silne, rekla bych silnejsi nez zasveceni u reiky jedna. Behem zasveceni to bylo uzasne (energie v dlanich byla neskutecna) az me to vycerpalo a usnula jsem.

Po hodine spanku a celou noc silene fyzicke stavy, nevolnost zaludku, velka horkost atd.. pred tim jsem byla uplne zdrava. Brala jsem to jako stav po zasveceni.

Po reiky jedna u me dochazelo k cisteni ale predevsim psychickeho razu. U dvojky jsem mela a mam pocit, ze vytahuje hlubsi veci a vic pusobi na fyzicke telo.

Dekuji jeste jednou za zasveceni, ta energie byla neco neskutecneho😊 a je samozrejme😊”

 

Dcera je opět usměvavá holčina

Kdyby to bylo vždycky takhle jednoduché, to bych si pískal…

“Dobrý den pane Kaiser,

v dubnu 2018 zemřel tchán a následující měsíc mi začala dcera ve škole kolabovat. Tento stav přetrvával i následující školní rok tedy září, říjen, kdy kolapsy ve škole byly na denním pořádku.

Několikrát dcera hospitalizována, ale nález žádný. Tehdy jsem se s Vámi spojila a vy jste dceru vyléčil – závěr – přivtělená dědova duše. Stačil jeden skype s vámi a dcera od té doby jak vyměněná.

A to přetrvává dodnes, opět usměvavá holčina. Moc moc díky!”

 

Po mnoha letech taková chvála velice těší…

Toto je úryvek z mailu od mé studentky, kterou jsem učil na začátku století…

“Ahoj Pavle,

moc tě zdravím z P. Jsem jedna z těch, kteří u tebe prošli kurzy HAP a SRT. Ráda vzpomínám a jsi jediný, kdo mě napadá, že by provedl terapii dobře a správně a mohu jej doporučit, když je klient z Moravy a ke mně to má daleko. Jen jsem měla trochu problém tě najít, když sis změnil jméno, ale našla.

Je dobře, že stále pracuješ v tomto oboru, protože v tvém podání jsem dostala – dle mého dlouhodobého názoru – opravdu vynikající poctivou školu a pracuji podle tvých rad. Ne sice na plný úvazek, HAP dělám jen jeden den v týdnu (je to přece jen pro mě hodně vyčerpávající), pak se věnuji své škole na výuku AJ a NJ, ale změny v životě, které se pak dějí klientům, jsou velmi uspokojivé a radostné.”