Jste prokletí? Pusťte si další léčivé video s mým Vyšším Já!

53

Jste prokletí? Pusťte si další léčivé video s mým Vyšším Já!

léčivé video pro odstranění prokletí
logo-hlubinna-terapie

Prokletí se týká s velkou pravděpodobností i vás. Léčivé video je věc, kterou jsem se naučil nedávno, a už vím, že se osvědčila. Vyšší Já může čistit každého, kdo si toto video pustí, aniž bych u toho musel být přítomen.

Prokletí je natolik rozšířené, že očekávám, že se týká v podstatě každého z nás. Většina prokletí pochází z minulých životů, ale někdy se nám stane i v tomto životě.

Přijměte toto video jako dárek a zbavte se prokletí. Současně je video ukázkou toho, jak pracuji s metodou SRT, tedy s Vyšším Já. Video si můžete pouštět opakovaně a bude působit stále.

Jak cítili čištění prokletí ostatní, se dočtete v komentářích pod videem. Připojte, prosím, i svou zkušenost!

Tato nezvyklá ukázka je současně pozvánkou na moje kurzy SRT, kde se samozřejmě naučíte mnohem víc, než dnes uvidíte.

Aktuální nabídka kurzů je vždy u ceníku kurzů. A pokud tam nenajdete kurz ve svém městě, stačí napsat a domluvíme se, že za vámi přijedu, pokud se vás sejde aspoň malá skupinka.

Tak se podívejte a pak mi, prosím, napište, jak jste čištění vnímali.  POZOR! Čištění proběhne pouze s vaším souhlasem.

 

Léčivé video pro odstranění prokletí skrze Vyšší Já

Po zhlédnutí videa mi, prosím, napište své dojmy do komentářů. A chcete-li, odkaz na video můžete volně sdílet se svými přáteli, tlačítka tu na to máme :-).

 

53
Přidejte také svůj komentář

avatar
30 Comment threads
23 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
30 Comment authors
Ing. Pavel KaiserJaromirAnnaBibianaCodie Recent comment authors
  Subscribe  
Nejnovější Nejstarší Nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jaromir
Host
Jaromir

Nemyslel jsem si, ze mam nejake prokleti, ale cisteni jsem velmi dobre citil. Dekuji!!!

Anna
Host
Anna

Dobrý den, včera večer jsem si pustila Vaše video, když jste se začal napojovat na Vyšší Já, udělalo se mi špatně, rozlilo se mi horko na hrudi, do krku a do rukou a hrozně na zvracení, v tu chvíli úlek a strach, po skončení videa ukrutná únava až malátnost. Po probuzení ráno se mi pořád dělalo špatně, cítím se jako zbitá. Na rady v komentářích, jsem šla video shlédnout znovu, ale myšlenky se mi rozbíhaly jinam a už jsem nepocítila nic dalšího.

Bibiana
Host
Bibiana

Dobrý vecer, chcem video s titulkami slovenskymi lebo som nepocujuca.

Codie
Host
Codie

Zdravím, pozrela som si video, popravde nič som necítila. Asi raz je málo… môj problém spočíva v tom, že mi bol otvorený kanál/bez môjho vedomia/. To, čo prežívam, je strašné… Trvá to cca od roku 2004. Pomôže mi video zavrieť kanál? Ďakujem.

Marsi
Host
Marsi

Dobrý den, včera večer jsem se dívala na Vaše video, jelikož jsem blokovala schválení naší hypotéky na dům. Nebyla jsem si jistá jeho koupí, jelikož dům se nachází blízko silničky a já mám 2 kocourky, kteří pro mě hodně znamenají, ale jiný dům bez silnice v dané oblasti jsem prostě nenašla. Pak jsem si řekla, že tedy ano, ale rozhodnutí o schválení se neustále prodlužovalo a dnes ráno konečně padlo kladné rozhodnutí a nebudeme bydlet již v králíkárně. Jinak jsem se v životě setkala již s duchy, poslední zkušenost byla v USA ve starém domě, kde jsme bydleli dva roky,… Číst vice »

Marsi
Host
Marsi

Děkuji, již bydlíme a doděláváme k obrazu svému. Velký kocour hlídá kouzelnou zahradu. Ted ještě najít tu pravou práci. Děkujeme za všechny kočičky.

Filip
Host
Filip

Pomohlo děkuji

Jara48
Host

Před chvílí mne proklela jedna sousedka, která mi po upozornění vrátila po dvou letech půjčenou věc. To nemůžu pochopit. Místo poděkování tato reakce. Po videu jsem pociťovala zklidnění. Po té nepříjemné události jsem byla rozhozená.

Nymnys
Host
Nymnys

*Pri sledovaní vašich videí pociťujem rôzne symptómy, hlavne negatívne ako bodanie do brucha. Trpím chronickými bolesťami a po opakovanom zhliadnutí sa mi bolesť zmiernila. Pri sledovaní tohto videa som videla vašu bielu auru a za vašou rukou som uvidela prebehnúť čiernu postavu. Dostala som sa do istého meditačného stavu //prevracali sa mi oči a mala som vízu ako som pomáhala asistovať pri pokusoch na ľuďoch v Atlantíde. V obidvoch videách vidím tváre – v tomto na poli a v prvom na múre. Je čas na ďalšie energetické liečenie skrz virtuálne vlny—Ix_X°°)

Lenka
Host

Dobrý den. Děti mi odnesly repráčky. Fungují videa i bez zvuku?

Lenka
Host

Budu to vědět. Už jsem se dívala víckrát (s repráčkama), pamatuju si to. 🙂

Marek3
Host
Marek3

Pozrel som si video vcera aj dnes, ale nic som necitil. Ani ini ludovi liecitelia mi nevedia pomoct. Som z toho velmi smutny. Co mam robit<

Starší příspěvky:
Léčivé video Ing. Pavel Kaiser
Léčivé video – nezvyklá ukázka možností mého Vyššího Já

Léčivé video je zcela nová myšlenka, kterou chci vyzkoušet, a jak uvidíte z komentářů, daří se to úspěšně. A skoro...

Zavřít