Léčivé video – nezvyklá ukázka možností mého Vyššího Já

114

Léčivé video – nezvyklá ukázka možností mého Vyššího Já

Léčivé video Ing. Pavel Kaiser
logo-hlubinna-terapie

Léčivé video je zcela nová myšlenka, kterou chci vyzkoušet, a jak uvidíte z komentářů, daří se to úspěšně. A skoro si myslím, že to je světová premiéra 🙂.

Přijměte to jako maličkou ukázku toho, jak pracuji s metodou SRT, tedy s Vyšším Já. Přál bych si, aby toto léčivé video pomáhalo těm, kdo ho zhlédnou, s duchovní očistou. Moje Vyšší Já mi ukazuje, že to bude fungovat. Jak to lidé vnímají, se dočtete v komentářích pod videem.

Tato nezvyklá ukázka je současně malou pozvánkou na moje kurzy SRT, kde se samozřejmě naučíte milionkrát víc, než dnes uvidíte.

Aktuální nabídka kurzů je vždy u ceníku kurzů. A pokud tam nenajdete kurz ve svém městě, stačí napsat a domluvíme se, že za vámi přijedu, pokud se vás sejde celá skupinka.

 

Tak se podívejte a pak mi, prosím, napište, jak jste čištění vnímali.  POZOR! Čištění proběhne pouze s vaším souhlasem.

 

Léčivé video pro duchovní očistu skrze Vyšší Já

 

Po zhlédnutí videa mi, prosím, napište své dojmy. A chcete-li, odkaz na video můžete volně sdílet se svými přáteli, tlačítka tu na to máme :-).

 

 

114
Přidejte také svůj komentář

avatar
1000
69 Comment threads
45 Thread replies
6 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
60 Comment authors
Ing. Pavel KaiserJarmiboženaNikolaSendraAndrea Recent comment authors
  Subscribe  
Nejnovější Nejstarší Nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jarmi
Host
Jarmi

Dobrý večer, neměla jsem naprosto žádné pocity:-(, ale i přesto děkuji za možnost zhlédnout video.

božena
Host
božena

Dobrý den pane Kaiser, cítila jsem problém v oblasti krku, zřejmě štítná žláza, mám více problémů, ale nejvíc jsem cítila reakci v krku.

NikolaSendra
Host
NikolaSendra

A ještě krátce, až teď jsem si všimla videa pro odstranění prokletí 🙂 To bylo hrozně zvláštní… Ucítila jsem v břiše zase kumulaci energie, která, když jste říkal, že se vyčistí všechno (nebo jen to), co naše duše dovolí, náhle se jakoby pocitově v podobě temné, horké skoro koule zvedla nahoru směrem k srdci a někde na úrovni hrudníku náhle zmizela. Prostě jakoby ze mě vyskočila, vypadla, nevím… vnímala jsem chvíli pocit vděčnosti a pak vůbec nic – prázdno. Ke… Číst vice »

NikolaSendra
Host
NikolaSendra

Dobrý den, jsem už nějaký čas přihlášená na kurz SRT, nicméně léčivé video do této chvíle naprosto neupoutalo moji pozornost a nijak jsem se o něj nezajímala – de facto jsem ani pořádně nepostřehla, že tu je. Ale včera jsem se nějak dostala na bohnický hřbitov v Praze, což je (pro ty, co to neznají) staré místo, kde se dávno nepohřbívá. Ale jsou tam uložení lidé z léčebny, vrazi, sebevrazi, italští vojenští zajatci apod. Místo je vyhledáváno lovci duchů a… Číst vice »

Andrea
Host
Andrea

Dobrý den, lze pomocí SRT zasahovat i do dění např. České republiky? Děkuji.

Noemi Langer
Host
Noemi Langer

Dobrý den, během videa jsem slyšela zvláštní zvuky opakujicí se po intervalech a také pocity na těle. Na kurzy mám v plánu se přihlásit. Velmi Vám děkuji.

Lucie
Host
Lucie

Pocítila jsem během asi hodiny úlevu od problému, který jsem řešila. Děkuji, velmi mi to pomohlo. Lc.

Alicja Plotická
Host
Alicja Plotická

Dobrý den, jelikož se poslední dobou cítím hodně unavená, tak jsem z tohoto videa cítila energii, která ke mně proudila. Děkuji za toto uzdravující, video snad jich bude ještě víc. Děkuji, děkuji, děkuji, Alice.

Gábina
Host
Gábina

Úplně těžké nohy, brnění po celém těle, tlaky pochodující sem a tam..hlava se kýve nahoru dolů což se mi děje běžně když se něco čistí. Tedy palec nahoru a díky moc za krásný dárek, Pavle!

PUG
Host
PUG

To je sila, to jsem zatim nezazil – koukal jsem na obe videa za sebou a uplne to se mnou flaklo, ze jsem spal 12 hodin, dnes znovu – tri hodiny, nez me vzbudil mobil, ted znovu – vic na me pusobi to prokleti… diky

Starší příspěvky:
vztahy
Taky kopírujete vztah svých rodičů?

Rád pomáhám lidem řešit jejich partnerské vztahy. Snad i proto, že jsem prošel v životě školou vztahů a dalo mi to...

Zavřít