Léčivé video – nezvyklá ukázka možností mého Vyššího Já

130

Léčivé video – nezvyklá ukázka možností mého Vyššího Já

Léčivé video Ing. Pavel Kaiser
logo-hlubinna-terapie

Léčivé video je zcela nová myšlenka, kterou chci vyzkoušet, a jak uvidíte z komentářů, daří se to úspěšně. A skoro si myslím, že to je světová premiéra 🙂.

Přijměte to jako maličkou ukázku toho, jak pracuji s metodou SRT, tedy s Vyšším Já. Přál bych si, aby toto léčivé video pomáhalo těm, kdo ho zhlédnou, s duchovní očistou. Moje Vyšší Já mi ukazuje, že to bude fungovat. Jak to lidé vnímají, se dočtete v komentářích pod videem.

Tato nezvyklá ukázka je současně malou pozvánkou na moje kurzy SRT, kde se samozřejmě naučíte milionkrát víc, než dnes uvidíte.

Aktuální nabídka kurzů je vždy u ceníku kurzů. A pokud tam nenajdete kurz ve svém městě, stačí napsat a domluvíme se, že za vámi přijedu, pokud se vás sejde celá skupinka.

 

Tak se podívejte a pak mi, prosím, napište, jak jste čištění vnímali.  POZOR! Čištění proběhne pouze s vaším souhlasem.

 

Léčivé video pro duchovní očistu skrze Vyšší Já

 

Po zhlédnutí videa mi, prosím, napište své dojmy. A chcete-li, odkaz na video můžete volně sdílet se svými přáteli, tlačítka tu na to máme :-).

 

 

130
Přidejte také svůj komentář

avatar
1000
79 Comment threads
51 Thread replies
7 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
71 Comment authors
Ing. Pavel KaiserVěraMartinajirka vlastimilJakub Recent comment authors
  Subscribe  
Nejnovější Nejstarší Nejlépe hodnocené
Upozornit na
Věra
Host
Věra

Dobrý den, během sledování videa se mi udělalo nevolno od žaludku, k tomu točení hlavy. Zkusila jsem si ho přehrát ještě dvakrát, není to lepší, tlak na hrudi, stále se mi trochu točí hlava, hůře dýchá, jsem jako omámená, nepříjemný pocit, snad to brzy přejde.

Martina
Host
Martina

Dobrý den, přestala mě bolet hlava, vzhledem k tomu, ze naši rodinu proklela stará čarodějnice asi tak 50 let zpátky.

jirka vlastimil
Host
jirka vlastimil

Dobrý večer při videu brnění prstů rukou hlavně levé přes ruce vlny které postupovaly přes hrudník až do břicha pak video skončilo

Jakub
Host
Jakub

Dobrý den cítím tlak na solar plexis a hrejivy pocit

Veronika
Host
Veronika

Krásný den, při přehrávání videa jsem cítila chlad, jakoby na mě foukal chladný vánek.Dekuji

Blanka
Host
Blanka

Krásné ráno, během videa jsem cítila krásné zklidnění a úlevu, děkuji

Jana Bejvančická
Host
Jana Bejvančická

Včera jsem si pouštěla video. Večer mě hrozně svědili lýtka, to levé víc. Možná to má souvislost, možná to nic neznamená…..

marek Medved
Host
marek Medved

Zvlastne pocity, ako keby ma volaco vnutorne stahovalo alebo striasalo.(Zdarma cistenie cez VJA , nemusim platit nic navyse). Tesim sa na Kurz BA. V pravej ruke som citil nejake divne pocity.

Katka
Host
Katka

Dobrý den, Pavle, při přehrávání videa jsem měla “kulatá” ramena a bylo to, jako by mě někdo zepředu příjemně tlačil, abych se postupně úplně narovnala. Něco podobného jsem zažila jen jednou při meditaci. Nevím, jak si to vysvětlit, ale pocit to byl příjemný! Těsně po přehrání videa jsem cítila v čelní oblasti nějakou jakoby malinkatou energetickou kuličku, která se posouvala z jedné strany na druhou a pak to odeznělo. Jdu na druhé video. 😉

Marcela
Host
Marcela

Dobrý den, tak první sledování videa se mnou nic nedělalo, ale když jsem si to pouštěla znova, tak mi začaly křeče v břiše (takové napínání a povolování břišních svalů) a začala jsem zhluboka vydechovat, taky mi mykalo v krku, nevím, co se to mohlo čistit. A teď se mi opakuje silně jen to břicho a výdechy, opakuje se to vždy, když si pustím video. Potom si musím chytit břicho, protože cítím dost silný tlak. Co to může znamenat? Cítím se… Číst vice »

Dovoluji si upozornit, že moje kapacita na terapie je omezena. Rád Vás naučím pomáhat si sami - vyberte si z nabídky kurzů systému SRT.
Starší příspěvky:
vztahy
Taky kopírujete vztah svých rodičů?

Rád pomáhám lidem řešit jejich partnerské vztahy. Snad i proto, že jsem prošel v životě školou vztahů a dalo mi to...

Zavřít