Léčivé video – nezvyklá ukázka možností mého Vyššího Já

153

Léčivé video – nezvyklá ukázka možností mého Vyššího Já

Léčivé video Ing. Pavel Kaiser
logo-hlubinna-terapie

Léčivé video je zcela nová myšlenka, kterou chci vyzkoušet, a jak uvidíte z komentářů, daří se to úspěšně. A skoro si myslím, že to je světová premiéra 🙂.

Přijměte to jako maličkou ukázku toho, jak pracuji s metodou SRT, tedy s Vyšším Já. Přál bych si, aby toto léčivé video pomáhalo těm, kdo ho zhlédnou, s duchovní očistou. Moje Vyšší Já mi ukazuje, že to bude fungovat. Jak to lidé vnímají, se dočtete v komentářích pod videem.

Tato nezvyklá ukázka je současně malou pozvánkou na moje kurzy SRT, kde se samozřejmě naučíte milionkrát víc, než dnes uvidíte.

Aktuální nabídka kurzů je vždy u ceníku kurzů. A pokud tam nenajdete kurz ve svém městě, stačí napsat a domluvíme se, že za vámi přijedu, pokud se vás sejde celá skupinka.

 

Tak se podívejte a pak mi, prosím, napište, jak jste čištění vnímali.  POZOR! Čištění proběhne pouze s vaším souhlasem.

 

Léčivé video pro duchovní očistu skrze Vyšší Já

 

Po zhlédnutí videa mi, prosím, napište své dojmy. A chcete-li, odkaz na video můžete volně sdílet se svými přáteli, tlačítka tu na to máme :-).

 

 

153
Přidejte také svůj komentář

avatar
91 Comment threads
62 Thread replies
7 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
81 Comment authors
MariIng. Pavel KaiserEvaAnežkaÁja Recent comment authors
  Subscribe  
Nejnovější Nejstarší Nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mari
Host
Mari

Dekuji za toto video. Ja citila husi kuzi, byla mi zima a trochu spatne, na zvraceni. Skoda, ze jsem tak daleko. Sla bych k vam na kurz.

Eva
Host
Eva

Dobrý den! Právě jsem shlédla video duchovní očisty. Mírně mě brněly nohy a ruce. Nohy více. A chtělo se mi plakat. Ještě chvíli, rozpláču se. Video mi doporučil známý, který jako já uvažuje o kurzu v Jeseníku. Myslím, že já jsem už rozhodnuta.

Anežka
Host
Anežka

Dobrý den, jsem už pár dnů hodně psychicky rozhozená, nic není náhoda, objevila jsem Vaše stránky a shlédla Vaše videa, vícekrát, ulevilo se mi a jen brečím a brečím. Problém se nevyřešil, ale je mi líp. Děkuji a přemýšlím nad terapií. Anežka

Ája
Host
Ája

Dobrý večer, před chvilkou jsem se dívala na video čištění – moje pocity jsou – ztěžklé ruce, rty se mi přilepily k sobě, šly těžko od sebe a asi 10 min po videu jsem se celá zpotila. Začalo mě SRT hodně zajímat, a proto jsem se k vám přihlásila na kurz. Ája, BRNO.

Ája
Host
Ája

kurz SRT I – Brno – 11. – 13. 10. 2019 na říjen jsem se zapsala, už se moc těším , podívala jsem se i na další vaše videa a celé tělo vibruje. Příjemný večer.

Lenka Krejčů Jarošová
Host
Lenka Krejčů Jarošová

Dobrý den, včera jsem si pustila léčivé video dvakrát, dnes jednou. Cítím, že opravdu dochází k čištění. Hned po rozpohybování kyvadla mi začne stoupat energie od kořenové čakry vzhůru a vzduch kolem mne jakoby zhoustne. I po skončení videa jsem měla pocit, že něco ještě nějakou dobu dobíhá. Pro mě je tedy Vaše léčivé video velkým přínosem a moc za něj děkuji. Lenka Krejčů

Sutina
Host
Sutina

Dobrý den. Na videu odstranění prokletí za Vámi vidím někoho stát. Velice zajímavé video, až jsem měla problém se dívat dál.

Monika
Host
Monika

Dobrý den, včera jsem viděla Vaše videa na čištění i zbavení se prokletí, od té doby jsem celá těžká a furt spím. Znovu se mi zdají (nebo si je už pamatuji) sny. Dříve jsem měla pocit že se mi nezdály.

Jana
Host
Jana

Dobrý den. pro jistotu jsem video shlédla 2x, ale ani po druhém shlédnutí mne bohužel neopustil dojem, že kyvadlo se pohybovalo podle Vašich impulsů a nikoli podle impulsů tzv. vyššího já. Během sledování a ani poté jsem bohužel nic necítila a doufala jsem , že tomu tak bude. Zajímá mne práce s energií a jak ji využít pro léčení či pomoc, ale když jsem nic necítila, tak asi nejsem pro toto určena. I tak přeji krásný den.

Diana
Host
Diana

Dobrý den. Teď si připadám jako blázen. Ale ok. Popisu co se mi stalo. Přehrála jsem si video. Poprvé jsem měla ohromný tlak a pálení v místech srdeční čakry. Podruhé se k tomu přidalo pálení a tlak v místech krční čakry. Potřetí tlak a pálení zesílilo. Počtvrté také. Tak jsem vám chtěla napsat jestli mám v přehrávání pokračovat nebo jestli to odezní. Zpráva kterou jsem chtěla odeslat se ale vymazala, tak jsem si video přehrála ještě jednou a při čištění mi spadl mobil přímo na hrudník do míst kde to už skoro bolelo. A najednou to všechno přešlo… Za půl… Číst vice »

Diana
Host
Diana

Dobrý den. Už při prvním přehrání mě začalo pálit a stahovat (cítila jsem velký tlak) v oblasti srdeční čakry. U druhého přehrání se to samé objevilo u krční čakry. Přehrála jsem 4x a pálí a tlačí pořád 😋 mám přehrávat dál nebo proces dojde do konce a tlak odezní i sám? Děkuji za odpověď 😊

Starší příspěvky:
vztahy
Taky kopírujete vztah svých rodičů?

Rád pomáhám lidem řešit jejich partnerské vztahy. Snad i proto, že jsem prošel v životě školou vztahů a dalo mi to...

Zavřít