Léčivé video – nezvyklá ukázka možností mého Vyššího Já

118

Léčivé video – nezvyklá ukázka možností mého Vyššího Já

Léčivé video Ing. Pavel Kaiser
logo-hlubinna-terapie

Léčivé video je zcela nová myšlenka, kterou chci vyzkoušet, a jak uvidíte z komentářů, daří se to úspěšně. A skoro si myslím, že to je světová premiéra 🙂.

Přijměte to jako maličkou ukázku toho, jak pracuji s metodou SRT, tedy s Vyšším Já. Přál bych si, aby toto léčivé video pomáhalo těm, kdo ho zhlédnou, s duchovní očistou. Moje Vyšší Já mi ukazuje, že to bude fungovat. Jak to lidé vnímají, se dočtete v komentářích pod videem.

Tato nezvyklá ukázka je současně malou pozvánkou na moje kurzy SRT, kde se samozřejmě naučíte milionkrát víc, než dnes uvidíte.

Aktuální nabídka kurzů je vždy u ceníku kurzů. A pokud tam nenajdete kurz ve svém městě, stačí napsat a domluvíme se, že za vámi přijedu, pokud se vás sejde celá skupinka.

 

Tak se podívejte a pak mi, prosím, napište, jak jste čištění vnímali.  POZOR! Čištění proběhne pouze s vaším souhlasem.

 

Léčivé video pro duchovní očistu skrze Vyšší Já

 

Po zhlédnutí videa mi, prosím, napište své dojmy. A chcete-li, odkaz na video můžete volně sdílet se svými přáteli, tlačítka tu na to máme :-).

 

 

118
Přidejte také svůj komentář

avatar
1000
72 Comment threads
46 Thread replies
7 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
64 Comment authors
marek MedvedKatkaIng. Pavel KaiserMarcelaIng. Pavel Kaiser Recent comment authors
  Subscribe  
Nejnovější Nejstarší Nejlépe hodnocené
Upozornit na
marek Medved
Host
marek Medved

Zvlastne pocity, ako keby ma volaco vnutorne stahovalo alebo striasalo.(Zdarma cistenie cez VJA , nemusim platit nic navyse). Tesim sa na Kurz BA. V pravej ruke som citil nejake divne pocity.

Katka
Host
Katka

Dobrý den, Pavle, při přehrávání videa jsem měla “kulatá” ramena a bylo to, jako by mě někdo zepředu příjemně tlačil, abych se postupně úplně narovnala. Něco podobného jsem zažila jen jednou při meditaci. Nevím, jak si to vysvětlit, ale pocit to byl příjemný! Těsně po přehrání videa jsem cítila v čelní oblasti nějakou jakoby malinkatou energetickou kuličku, která se posouvala z jedné strany na druhou a pak to odeznělo. Jdu na druhé video. 😉

Marcela
Host
Marcela

Dobrý den, tak první sledování videa se mnou nic nedělalo, ale když jsem si to pouštěla znova, tak mi začaly křeče v břiše (takové napínání a povolování břišních svalů) a začala jsem zhluboka vydechovat, taky mi mykalo v krku, nevím, co se to mohlo čistit. A teď se mi opakuje silně jen to břicho a výdechy, opakuje se to vždy, když si pustím video. Potom si musím chytit břicho, protože cítím dost silný tlak. Co to může znamenat? Cítím se… Číst vice »

Jarmi
Host
Jarmi

Dobrý večer, neměla jsem naprosto žádné pocity:-(, ale i přesto děkuji za možnost zhlédnout video.

božena
Host
božena

Dobrý den pane Kaiser, cítila jsem problém v oblasti krku, zřejmě štítná žláza, mám více problémů, ale nejvíc jsem cítila reakci v krku.

NikolaSendra
Host
NikolaSendra

A ještě krátce, až teď jsem si všimla videa pro odstranění prokletí 🙂 To bylo hrozně zvláštní… Ucítila jsem v břiše zase kumulaci energie, která, když jste říkal, že se vyčistí všechno (nebo jen to), co naše duše dovolí, náhle se jakoby pocitově v podobě temné, horké skoro koule zvedla nahoru směrem k srdci a někde na úrovni hrudníku náhle zmizela. Prostě jakoby ze mě vyskočila, vypadla, nevím… vnímala jsem chvíli pocit vděčnosti a pak vůbec nic – prázdno. Ke… Číst vice »

NikolaSendra
Host
NikolaSendra

Dobrý den, jsem už nějaký čas přihlášená na kurz SRT, nicméně léčivé video do této chvíle naprosto neupoutalo moji pozornost a nijak jsem se o něj nezajímala – de facto jsem ani pořádně nepostřehla, že tu je. Ale včera jsem se nějak dostala na bohnický hřbitov v Praze, což je (pro ty, co to neznají) staré místo, kde se dávno nepohřbívá. Ale jsou tam uložení lidé z léčebny, vrazi, sebevrazi, italští vojenští zajatci apod. Místo je vyhledáváno lovci duchů a… Číst vice »

Andrea
Host
Andrea

Dobrý den, lze pomocí SRT zasahovat i do dění např. České republiky? Děkuji.

Noemi Langer
Host
Noemi Langer

Dobrý den, během videa jsem slyšela zvláštní zvuky opakujicí se po intervalech a také pocity na těle. Na kurzy mám v plánu se přihlásit. Velmi Vám děkuji.

Lucie
Host
Lucie

Pocítila jsem během asi hodiny úlevu od problému, který jsem řešila. Děkuji, velmi mi to pomohlo. Lc.

Starší příspěvky:
vztahy
Taky kopírujete vztah svých rodičů?

Rád pomáhám lidem řešit jejich partnerské vztahy. Snad i proto, že jsem prošel v životě školou vztahů a dalo mi to...

Zavřít