Ohlasy z kurzů SRT

Ohlasy z kurzů SRT

logo-hlubinna-terapie

Dostal jsem pár ohlasů na své kurzy SRT, a protože nemám čas na psaní vlastních článků, dovoluji si zde se souhlasem dotyčných studentů zveřejnit jejich zkušenosti.

Až se rozhodnete přihlásit na kurz, je to jednoduché – klikněte na aktuální nabídku. Nebo dejte dohromady vlastní skupinku zájemců a já za vámi přijedu.

 

Na kurz jsem odjížděla s nevalným očekáváním

Na tento ohlas od studentky SRT jsem obzvlášť pyšný, protože práce s Vyšším Já jí zpočátku vůbec nešla. A právě na ní jsem objevil nový způsob, jak to udělat, aby to začalo fungovat. I při učení se stále učím :-).

“Odjížděla jsem na kurz s nevalným očekáváním, že se snad naučím pomoci sama sobě s některými obtížemi. Ale při praktických ukázkách působení SRT mi doslova spadla brada. Vidět, jak se plačící a zoufalá osoba promění v usměvavou a smířenou ženu, je prostě úchvatné.

Moc Vám děkuji, jakým způsobem jste kurz vedl. Bylo to poutavé, nenásilné a strhující. Otevřel jste nám dveře do světa, o kterém mnozí z nás neměli ani tušení. A tím to nekončí. Stejné proměny zažívám i teď doma při praktikování.metody.

Měli jsme hrozně ustrašenou kočku. Sebenevinnější zvuk v ní vyvolal naprostou paniku.Teď tu leží pod stolem a hraje si s provázkem jako kotě.Občas se mně dotkne, abych věděla, že je šťastná.

A tohle se děje i s lidmi. Ta proměna je prostě fascinující.

A přitom mám pocit, jako by tato metoda byla živá. Zároveň mně učí, čistí i proměňuje, a to v nějaké zvláštní vzájemnosti, ani nevím, jak to správně nazvat.

Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů.”

 

Kurz byl nepopsatelný

Víkendový kurz v Brně byl naprosto nepopsatelný – a to doslova, protože mě nenapadá slovo, které by mé nadšení a spokojenost mohlo vystihnout. Pavel je úžasný člověk a učitel. A parta, která se tam sešla… To už ani komentovat nejde – vřele doporučuji!!!

 

Kdo to nezažije, těžko uvěří

Brala jsem to (kurz SRT I, pozn.) jako jednu z možností rozšíření “obzorů”, ale nečekala jsem, že to bude sedět jako zadek na nočníku. Pokud někdo potřebuje hmatatelné důkazy – díky SRT se mi ztratil alergický ekzém, s kterým jsem dlouho bojovala i za pomoci lékařů… a mohla bych dlouze psát o tom, jak se mi ulevilo od pocitů viny atd… ale stejně – kdo to nezažije, tak těžko uvěří.

Ale já uvěřila.

Nepovažuji se za snadno ovlivnitelného člověka, ani za člověka, který hledá a potřebuje nějakou berličku. Nejsem ani příliš důvěřivá v to, že mne něco najde a spasí – jen tak. Zadarmo. Bližší mi bylo: Pomocnou ruku najdeš na konci svého ramene. Ale tohle – tohle prostě ANO. Kdyby se mne teď někdo zeptal, zda se má kurzu zúčastnit a co si má od toho slibovat a představovat, řekla bych mu: Rozhodně na kurz jdi. Nic si nepředstavuj, nic nečekej, nic neodsuzuj a dopředu nic a nikoho nehodnoť. Jen prostě jdi – třeba jen proto, že zabiješ volný čas (s Pavlem je fakt sranda – jeho anglický humor je super), že třeba chceš poznat, co to za lidi na takové kurzy chodí, nebo třeba, že jsi zvědavý. A buď to budeš vnímat a pochopíš a uvěříš, nebo můžeš prostě odejít. Tvoje volba. Takhle jsem tam šla já – a výsledek mne konsternoval. Ohromil. Přesvědčil. A jsem za to moc vděčná.

 

Hodnocení kurzu SRT od profesionálního terapeuta

Ahoj Pavle, děkuji moc! Přiznám se, že jsem byl velice pozitivně překvapený tím, co jsem na tréninku zažil. Děkuji moc za certifikát!

Tady je reference pro Tvé použití kdekoliv:

„12 let pracuji jako terapeut. Prostřednictvím různých technik (NLP, sexuological bodywork, koučování) zbavuji lidi jejich traumat, pomáhám jim se zorientovat v nich samotných, navést je na jejich vlastní cestu životem. S SRT jsem se setkal „náhodou“, když jsem jím prošel jako podmínkou pro spolupráci s jedním klientem v marketingu. Zaujalo mě, že čištění bloků a programů bylo rychlé a účinné. Přitom vše vypadalo mnohem jednodušeji než NLP nebo práce s tělem. Na trénink s Pavlem jsem šel jako na další seminář, kde nám někdo poví něco z teorie a pak se možná naučím i něco praktického.

U Pavla jsme začali rovnou praktickými ukázkami na účastnících, čímž mě obrovsky překvapil. Rovnou nám během nich říkal, co dělá a proč. Vše pak shrnul v jednoduchém schémátku. Na místě jsme si prošli i čištěním bloků s učením a prací spojených, takže na tréninku nebyl nikdo, kdo by z nějakého důvodu zaostával za skupinou. Opět překvapení.

Z tréninku jsem si odnesl techniku, díky které mohu pomáhat nejen svým klientům, ale hlavně SOBĚ a to i v případě, že mám tendence zakrývat nebo nevidět své skutečné problémy, jejich příčiny či podstatu. Během terapie už nebudu skákat na „to už mám vyřešené“ a „ten problém je jinde“ ani sobě, ani klientům. Děkuji moc za příjemné vedení tréninku, protkané příběhy z 25leté Pavlovy praxe a hlavně spoustou praktických ukázek.”

 

Zase mi začalo svítit sluníčko

Vaše terapie mi hodně změnila život. A já dnes už vím, že přesto, že minulé měsíce byly pro mě těžké a tvrdé, jsem za ně vděčná, protože díky tomu jsem se dostala k SRT a přestala jsem se této terapie bát.

Jinak musím říct, že mi na kurzu bylo moc dobře a dalo mi to nový smysl života a novou cestu. Nechci Vás unavovat dlouhým mailem, takže krátce… zase mi začalo v životě po dlouhých letech svítit sluníčko!!!

Dovoluji si upozornit, že moje kapacita na terapie je omezena. Rád Vás naučím pomáhat si sami - vyberte si z nabídky kurzů systému SRT.
Starší příspěvky:
kniha Života
Jak pomáhá čtení z kroniky Akáša našim klientkám

Zkušenosti klientek se čtením z kroniky Akáša Tento příspěvek ponechám bez komentářů. Jsou to výňatky z mailů klientek mojí ženě...

Zavřít