Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.spiritualresponse.info/www/wp-content/plugins/cta/classes/class.cta.render.php on line 534

Užitečné odkazy, které bych Vám rád doporučil

Užitečné odkazy, které bych Vám rád doporučil

logo-hlubinna-terapie

Esence pro Váš život, s.r.o.

www.e-esence.cz: Stránky naší rodinné firmy Esence pro Váš život, s.r.o. – distributora duchovních a energetických esencí – nabídka esencí květových, zvířecích, Bachových, archetypových, orchidejových a dalších. Jedná se o dlouhými roky uživání osvědčené typy esencí z různých zemí světa… Na trhu v ČR a SR působí od začátku roku 2005. Proč doporučuji esence? Protože jsou samy o sobě výbornou terapií (“terapeut v kapkách”), ale hlavně se dají použít jako doplněk dalších terapií. Po sezení hlubinné terapie Vám mohu doporučit vhodné esence pro další osobní rozvoj. U klientů, kteří nejsou na hlubinnou terapii připraveni, mohou esence pomoct jako prostředek pro přípravu na terapii a pro “otevření klienta”, takže jejich užívání doporučím ještě před hlubinnou terapií.

 

Půst

www.pust.cz: Stránky o půstování, které mne velmi ovlivnily a díky nimž jsem se již před pár lety stal aktivním příznivcem dlouhodobých vodních (a výjimečně i suchých) půstů.

 

Magické ilustrace, návrhy logotypů

idanovotna.blog.cz: Magické ilustrace, návrhy logotypů, … Tato šikovná mladá paní navrhla logo pro www.e-esence.cz i pro mne. Z osobní zkušenosti mohu práci paní Idy Novotné doporučit. Když pro mne vytvářela logo, nechal jsem vše zcela na její intuici. Když logo vzniklo, překvapilo mne tím, že jsem z něj cítil sílu a posilující energii. Přesvědčil jsem se tedy, že Ida E. Novotná nevytváří jen obrázky, ale v její práci se toho ukrývá víc.

 

Poselství od Jeshuy (Ježíše)

Doporučuji velice všem, kdo se zabývají léčením nebo učením. Velmi mne oslovily stránky www.jeshua.cz – jsou to poselství, ve kterých, ač jsem zatím ani zdaleka nestihl přečíst vše, jsem našel potvrzení či vysvětlení věcí, které jsem zažil, cítil nebo které jsem tušil. A našel jsem tam i spoustu dalšího, co jsem netušil :-). Stránky vytvořila Denisa Vaňková. Velmi je doporučuji zejména terapeutům, kteří zde mohou najít mnoho informací na téma “Pracovníci Světla“. Současně tam najdete i Aramejský Otčenáš, který si můžete stáhnout v souboru MP3. Na tyto stránky se budu ještě mnohokrát vracet a děkuji za ně! Originální stránky v angličtině najdete na www.jeshua.net.

 

Radikální odpuštění – Colin Tipping, jeden z mých skvělých učitelů

Colin Tipping je nesmírně tvořivý a aktivní, takže jej najdete na více webových stránkách. Colin je skvělý učitel, jeho kurzy jsou nesmírně dobře připravené, své učení předává perfektním a profesionálním způsobem. Vytvořil také spoustu internetových programů pro ty, kdo nemohou navštívit jeho kurzy, ale přesto potřebují například odpustit sobě, odpustit rodičům, odpustit partnerovi.

Radikální odpuštěníwww.radicalforgiveness.com – toto jsou hlavní webové stránky Colina Tippinga.

Najdete jej také na YouTube. V tomto videu například Colin Tipping hovoří o emocích, myšlenkách a o tom, jak zvládat hněv.

V dalším videu Colin Tipping hovoří o tom, jak neprojevené emoce brání našemu uzdravení. Jeho metoda Radikální odpuštění totiž vznikla, když Colin Tipping hledal způsob léčení rakoviny.

Hovoří o tom, jak se lidé brání změně a vyhýbají se svým pocitům, což je jedna ze strategií vyrovnání se s nadměrným emocionálním přetížením a stresem.

Prezentuje zde 10 způsobů, jak se lidé brání cítění toho, co by potřebovali projevit: Popírání, odmítání, potlačování emocí, racionalizace (rozumové zdůvodnění toho, s čím si nevíme rady),pseudo-spirituální zdůvodnění (“asi to tak mělo být”), pozitivní myšlení (za účelem nahrazení našich emocí falešnými pozitivními představami), zlehčování problému falešným žertování, ko-dependence (hledání výmluv, proč se nemůžeme vyléčit) a nakonec nejrůznější zástupné způsoby, jak odvést svou pozornost a přehlušit problémy nejrůznějšími formami “povyražení”, medikamenty, drogami, závislostmi na počítači, závislostí na mobilním telefonu, atd.

Když se z toho stane dlouhodobá strategie, může vést ke vzniku “emocionálního brnění” a onemocnění. V krajním případě tak může vzniknout rakovina (to je nemoc, která původně motivovala Colina Tippinga k vytvoření jeho Radikálního odpuštění).

 

Projekt pro práci s vězni v USA

Žáci Colina Tippinga dobrovolně vyučují Radikální odpuštění v různých věznicích v USA. Velký úspěch má tato metoda například v San Quentinu! Kromě toho vznikl i program “adoptujte svého vězně”, v rámci kterého mají vězni příležitost dopisovat si s někým, kdo je neposuzuje a neodsuzuje.

Stránku najdete na www.togetherweheal.com.

 

Možnost darovat a být obdarován – štědrá sociální síť

Objevil jsem stránky www.hearth.net, kde si lidé vzájemně vyměňují to, co už sami nepotřebují a co by rádi darovali. Současně tam lidé píší, co by rádi dostali darem. Pěkná myšlenka, zapojil jsem se.

Dovoluji si upozornit, že moje kapacita na terapie je omezena. Rád Vás naučím pomáhat si sami - vyberte si z nabídky kurzů systému SRT.