Co nám napsali klienti – zkušenosti v roce 2021

Co nám napsali klienti – zkušenosti v roce 2021

logo-hlubinna-terapie

Zde je výběr z mailů od našich klientů. Na této stránce samozřejmě neuvádíme žádná jména a obsah je upraven tak, aby byl naprosto anonymní. Za Vaše maily moc děkujeme!

 

První dojmy po zasvěcení do Reiki 1. stupně

zasvěcení do Reiki „Dobrý den, Pavle, mockrát děkuji za zaslání certifikátu a také za nádherné zasvěcení. Musím říct, že nic podobného jsem v životě nezažil. Snažil jsem se od toho neočekávat nic, přesto podvědomě jsem přemýšlel nad tím, jaké to asi bude. To, co jsem zažil, nedokážu popsat a zatím jsem nikde ani neslyšel ani nečetl, že by to tak u někoho proběhlo.

Zpočátku to bylo zvláštní, jakoby nějaká síla vedla mé ruce na mé tělo do oblastí čaker, celé to bylo neuvěřitelné a měl jsem pocit tepla v místě dotyku, jako by pronikalo hluboko do těla. Zatím mám zkušenost pouze na sobě, ale rád bych to vyzkoušel co nejdříve i na někom jiném, samozřejmě po svolení…“

 

Zkušenost studentky se systémem SRT

zkušenost SRT - thyně„Moje tchyně měla hodně sníženou imunitu, celkem dlouho a do toho se ji přidal zápal slinné žlázy. Byla v nemocnici, vyčistili a potom doma byla jak bez života. Jako by se jí ani nechtělo žít, za všechno se omlouvala, málo mluvila… Zeptala jsem se jí na čištění, kývla ano, i Vysoké Já mi to povolilo, no a navedlo mě to na vnitřní archetypy a pak na vnitřní dítě. A to byl mazec. Bylo to ještě v srpnu 2020 a od té doby je moje tchyně úplně jiný člověk.

To antibiotika neudělala. Veselý hlas, neslyším ji se litovat se přijímá věci tak, jak přicházejí, a tohle coronové období prožívá v klidu. Často si telefonujeme, já i muž, a to jsou ty telefony úplně nabíjející. Muž říká že to je neuvěřitelné, jak je jiná. A já si myslím, no vida SRT a vnitřní dítě… Takže děkuji za možnost se SRT naučit.

 

Můj život se skutečně zlepšil

Terapie Pavel Kaiser - zkušenost„V listopadu 2020 jsme spolu měli online schůzku, čištění metodou SRT. Řešili jsme hlavně můj strach z uzavřených prostor a k tomu připojený strach jít někam na veřejnost atd., a tedy i návštěvu zubaře, kterou jsem odkládala několik let…
 
Víte, tajně jsem doufala, že to čištění zařídí, že se k tomu zubaři budu vyloženě těšit… no, tak to neklaplo… Ale bez nadsázky musím říct, že nebýt našeho setkání a Vaší pomoci, nikam bych nešla a radši brala brufen.
 
U zubaře jsem byla dnes již podruhé, a i když jsem se bála a měla stažený žaludek, tak jsem tam prostě šla.
Můj život se skutečně zlepšil. Nevím, čím je to zapříčiněné, ale „shodou náhod“ jsme začali i s partnerem více a lépe komunikovat a i já sama si dopřávám v životě více radosti a více vnímám, co je pro mě v životě důležité.
 
Možná je to i touto dobou, která k podobnému přemýšlení vyloženě vyzývá.
Chtěla bych Vám poděkovat za Váš čas a Vaši pomoc. Bylo to pro mě jako podání ruky, abych mohla vstát z toho bahna, kam jsem spadla, a jít zase dál svou cestou.
Moc děkuji. Mějte se krásně…“

Zkušenost se zasvěcením do K-Reiki 2. stupně

Tato zkušenost je pro mě zajímavá tím, že jsem v ní dostal určité potvrzení. Detaily neprozradím, ale je to tam!

„Krásný den Pavle, … pravdou je, že jsem po zasvěcení vše nějakou dobu musela vstřebávat… Zasvěcení do II. stupně bylo něco neuvěřitelného… Já jsem si teda předtím řekla, že se na nic nebudu fixovat a nebudu to „hrotit“  jak u I. stupně. Takže to nakonec dopadlo tak, že jsem na naši domluvenou středu málem i zapomněla!

Nicméně, úplně přesně jsem cítila moment, kdy zasvěcení začalo! Jako by mě někdo hodil někam úplně jinam.. Ruce mě pálily, až to bylo nepříjemné, a opět jsem viděla hvězdnou oblohu, když jsem měla zavřené oči… Čistá mysl, uvolnění, až mě napadlo, ´Jestli já se nevznáším‘?

Bylo to krásné, přátelské, jemné… Ale stejně to bylo jiné než předtím. Předtím jsem cítila úlevu na duši – to odpuštění, které jsem si dala… Teď jsem cítila úlevu na fyzické úrovni – konkrétně od bolesti.

Asi měsíc a půl (před zasvěcením) mě trápila intenzivní bolest v pravém koleni, kulhala jsem a opravdu ta bolest byla občas veliká. Omezovalo mě to celé v běžném fungování…

Během zasvěcení nastal moment, kdy jsem viděla do kruhu spojené ruce (jako když si děláte otisk dlaně) a pak jsem je cítila. Dvakrát lup-lup v koleni, až mi ta noha škubla a chlad… a následně příjemné teplo, ale co víc – úleva! Jako by ta bolest cestovala po těle v podobě chladu a v jednom místě nakonec úplně vystoupila ven. Od té doby koleno NEBOLÍ! Jako kdyby ke mně přišly tři světla (osoby) a dávaly mi Reiki…

Občas se mi sem tam v myšlenkách míhaly symboly – egyptské symboly, hieroglyfy – dodnes hledám význam, co by mi to tak mělo říct…

No, zase se už moc rozepisuji a bylo by to asi na dlouho – tak to zkrátím a chtěla bych Vám ze srdce poděkovat! Protože opravdu jsem ráda, že mi Vás něco poslalo do života. Až se situace (s covidem) vrátí do normálu a budete mít někdy (konečně!) kurz opět v Praze, hrozně ráda bych přijela Vám osobně poděkovat a obejmout!!!

Mějte se krásně.“

 

Zkušenost klientek se čtením z kroniky Akáša (provádí Tamara Kaiserová)

Zkušenost - čtení z kroniky Akáša - Tamara KaiserováČtení z kroniky Akáša je v zásadě dvou druhů:

1. Čtení za účelem odstranění nějakého bloku pochopením příčin z minulosti. To je nejběžnější.

2. Inspirativní čtení, při kterém se člověk dozví něco o svých skrytých talentech, které by mohl v tomto životě rozvíjet.

Dva ohlasy na oba typy čtení následují:

„Paní Tamaro, děkuji za vaši pomoc. Čtu si zprávu, vstřebávám to. Je to pořád čerstvé, ale mám takový vnitřní pocit uvolnění. Nevím, jestli je to úplně přesné vyjádření, vnímám, jako by se mi otevřel blok a odplouvaly nečistoty nebo něco takového.“

„Milá paní Tamaro, velmi děkuji za inspirativní čtení. Úplně mě to dojalo, jako když píšete o mně, jako byste mě znala. Nalila jste mi elán, energii, že mám pokračovat, že to má smysl a že se nemám pomalu zasouvat do ulity. Je to nakopnutí, které jsem potřebovala. Nic se neděje náhodou, mělo to přijít teď, tak to od Vás přišlo. Já si to budu číst jak meditaci. Opravdu moc děkuji, pomohla jste mi v mém myšlení. Je to, jako byste mi promlouvala do duše a já to tak přijímám a vnímám. Prostě mám radost.“

 

Zkušenost klientky s odvedením přivtělených duší

Toto je výtah z mailu klientky, u které jsem odváděl několik přivtělených duší.

„Vážený pane inženýre, ani netušíte, jak Vám chci co nejupřímněji poděkovat. Jsem z toho překvapená, i když ve skutečnosti jsem už dlouhodobě bojovala s tím, že se se mnou něco nedobrého děje. Ty duše sedí, jsou to duše z rodiny příbuzných. Odešli postupně náhle a nečekaně, ve velké strasti a trápení. A relativně mladí. Se všemi jsem byla v dobrém kontaktu. Oni mě brali jako někoho, kdo si v životě dobře vede, má se dobře, život je mu nakloněn…

Končím s pozdravem a velkými díky za Vaší pomoc. Jsem opravdu ráda, že jsem zavolala právě Vám.“

 

Mimořádná zkušenost po zasvěcení do Reiki na dálku

Toto je rozhodně velmi výjimečný zážitek při zasvěcení do K-Reiki, které provádím na dálku.

„Dobrý deň p. Kaiser, zkušenost zasvěcení do Reiki na dálkumožno sa rozpíšem trošku viac ako by bolo vhodné, ale email toho znesie veľa a predpokladám že vy tiež 🙂.

Čo sa týka včerajšieho zasvätenia u mňa to skončilo presne o 23 hodine 🙂. Pri prvom zasvätení som necítila ani nevnímala nič. Chcela som však vyskúšať ako mi to funguje, tak som si našla ,,pokusného králika“ 🙂, známeho, o ktorom som vedela že má problém a čuduj sa svete zafungovalo to na prvý krát a na diaľku. Bol to skvelý pocit a pritom som nezadávala ani žiadne symboly / ani ich nezadávam/, len som poprosila Boha Otca o uzdravenie.

Postupom času sa mi samé ruky začali akosi hýbať a otáčať a ja som vôbec nevedela čo robím /a neviem to ani doteraz 🙂/ , ale liečenie fungovalo a funguje.
Pýtala som sa Vysokého Ja či niekedy porozumiem tomu čo robím a odpoveď bola Áno. A presne tak sa aj dialo.

Začali ku mne chodiť videá na YouTube kde taký indický šaman robil presne to čo ja, potom činský liečiteľ to čo ja, dokonca je tam taký známy naprávač kostí a aj ja som presne takými ťahmi napravila zaseknutú chrbticu, etc., a jasné že nie ja, ale rozumiete mi 🙂, aby ma zase moje VJ nepokarhalo za duchovnú pýchu🙂, je to bomba 🙂.

Pri včerajšom zasvätení som celé dve hodiny pracovala rukami, ako pri liečení /možno preto vás boleli ruky🙂/. Rozdiel bol v tom, že sa objavili nové prvky pri práci /iné ohnutie rúk, prstov, etc./ a načas sa mi vrátilo ,,pichanie“ také ako tisíc ihličiek do rúk, ale potom to pominulo. Takže veľmi sa teším ako to bude fungovať teraz.

Verím, že aj po čítaní z Akáše od p. Tamary a očistení všetkých blokov mi vesmír dovolí naplniť moju víziu ,,liečiteľa, radcu a mága“, teda ak mám použiť termíny z tabuľky 8A 🙂. Je úplne fascinujúce ako sa dá spojiť práca SRT, komunikácia s VJ a práca s energiou…

Takže svoj email ukončím asi takto. Aj keď mám občas ešte pochybnosti či pracujem s SRT správne, či naozaj dobre rozumiem môjmu VJ, či robím všetko tak ako to odo mňa chce Božia energia, ktorá cezo mňa prúdi, či som dostatočne fundovaná, etc., tak napriek všetkému som s najväčšou pokorou v srdci a úprimnosťou vďačná vesmíru, že ma doviedol k vám a práve k vám 🙂. Ďakujem Vám. Ešte raz vďaka, s úctou…“